Kız kardeşim Witcher 3 oynamak istiyor

Witcher 3'ün bazı sahnelerinde cinsellik var ve o sahnelere denk gelmesi için epey görev yapması gerek. Ancak bu bir yana, Witcher 3 evreni, yaratıkların olduğu bir evren. Bu yönüyle de 10 yaşındaki kardeşiniz için uygun değil.

İlla at üstünde bir oyun istiyorsa ve RDR 2 varsa açın ormanda, dağlarda at sürsün. Göreceği en korkutucu şey kurt olur ancak o doğamızın bir parçası zaten, 10 yaşındaki çocuğu etkilemez. 😊

Hocam bizde elimize geçen ne varsa oynuyorduk o yaşlarda +18 demeden. Ben şahsen oynatın derim kan vahşet sahnesinden bir şey olmazsa öpüşen karakterlerden hiç problem olmaz. TV de her gün çatır çutur the witcher 3 çekiyorlar.

Çok komik gelebilir soru, cidden öyle de ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bugün idare ettim de yine tutturur biliyorum. Hadi +18 sahneleri ben geçtim diyelim de diğer yerler ne olur bilmiyorum. Onu oyundan uzak tutmanın veya oyunu daha sansürlü hale getirmenin bir yolu var mı?
Oyunun en başındaki(kralla konuştuktan sonraki yeri) aç. Keira Metz görevlerini yap, sonra kardeşine ver at sürsün yan görev filan yapsın. Diğer şehre de geçmesin.

Yıllar önce GTA San oynarken arabaya kız alır tenha yer arardık. Bunları yaptığımızda 10 yaşında bile yoktuk. Kısıtlamalar güzel ama bazen insanı daha çok çekebiliyor. Bu yaptığım hareketleri annem GTA oynama diyor diye evde değil internet kafede oynuyordum. Oynayacaksa yanında oynasın bir şey olmaz. Zaten çok ilerleyemeden sıkılır. 10 yaşındaki çocuğun parmağı falan küçük kaçamaz ölüp durur sıkılır çıkar. En zor modda aç açacaksan :D

Roblox falan oynatma o kadar güzel oyun varken. Bağımlısı olur kalırsın kaldığın yerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
13-14 bir nebze olabilirdi de bence 10 yaş kesinlikle uzak tutulmalı. Cinsel sahneler için değil sadece, vahşet de çok yüksek.

Örneğin Immortal Fenyx Rising oynayabilir.

Çok komik gelebilir soru, cidden öyle de ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bugün idare ettim de yine tutturur biliyorum. Hadi +18 sahneleri ben geçtim diyelim de diğer yerler ne olur bilmiyorum. Onu oyundan uzak tutmanın veya oyunu daha sansürlü hale getirmenin bir yolu var mı?

Klasöre atın ismini resimler vb bir şey koyun veya oyun setupdan oynanıyorsa görünür bir şey bırakmadan setuptan girin.

Bana kalırsa oynatma zaten bilgisayar ile bağlantısı yoksa oynayamazda sıkılır çok çok oyuna başlatırsın ne yapıcağını bulamaz sıkılır çıkar

Yeni konular

Geri
Yukarı