Kız konusunda çok bahtsızım

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
Direk konuya giriyorum. Benim pek ilgim olmuyor böyle işlerle ancak bir kaç kızla bir şey yaşar gibi oldum.

1. Bizim sınıftaki bir kız beni evime takip edip ablalarımın gittiği kuaföre gidip ablalarıma beni sordu. Sınıfta sürekli çevremde ve sürekli bana bakarken yakalıyorum.

2. Aynı şekilde sınıfımdaki bir kız ara sıra gelip iltifat ediyor. Kızın kız ve erkek çevresi hiç yok. Aynı şekilde bana bakarken yakaladığım oluyor. Ancak kız, benim arkadaşımın kardeşi.

3. Servis ile gidip geldiğim bir dönem olmuştu ki sonra tekrar yürümeye başladım. Servisle gidip gelirken benden 1 yaş ve dolayısıyla 1 sınıf büyük bir kız sade kendi sınıf arkadaşlarıyla konuşurken servise ben bindiğimde "Mehmetçiğim nasılsın?" falan diyor. Kendi 2 tane erkek sınıf arkadaşı dışında hiç kimseyle konuşmayan bir kızın bana böyle samimi davranması biraz gözümü korkuttuğundan servisten çıktım.

Bu kız konusunda işlerim bir rast gitmiyor. Sürekli bir sakat iş. Bu iş sadece şans deyip geçmek istiyorum ama böyle olaylar konu kız konusu olunca sürekli başıma geliyor ve içim karardı.

Ayrı olarak sormak istediğim bir şey var. Melankoli konusunu hiç beceremiyorum. Sevgi konusunda duygusallığım yok. "Sevgi görmemişsin" diyebilirsiniz. Ancak akranlarım tarafından sevilen ve sevgiyi hisseden biri olmama rağmen sevgi duygusu hissedememek garip. Ama iş battle daha doğrusu sert, nefret, gömme sokma çıkartma olunca takır takır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk konuya giriyorum. Benim pek ilgim olmuyor böyle işlerle ancak birkaç kızla bir şey yaşar gibi oldum.

1. Bizim sınıftaki bir kız beni evime takip edip ablalarımın gittiği kuaföre gidip ablalarıma beni sordu. Sınıfta sürekli çevremde ve sürekli bana bakarken yakalıyorum.

2. Aynı şekilde sınıfımdaki bir kız ara sıra gelip iltifat ediyor. Kızın kız ve erkek çevresi hiç yok. Aynı şekilde bana bakarken yakaladığım oluyor. Ancak kız, benim arkadaşımın kardeşi.

3. Servis ile gidip geldiğim bir dönem olmuştu ki sonra tekrar yürümeye başladım. Servisle gidip gelirken benden 1 yaş ve dolayısıyla 1 sınıf büyük bir kız sade kendi sınıf arkadaşlarıyla konuşurken servise ben bindiğimde "Mehmetçiğim nasılsın?" falan diyor. Kendi 2 tane erkek sınıf arkadaşı dışında hiç kimseyle konuşmayan bir kızın bana böyle samimi davranması biraz gözümü korkuttuğundan servisten çıktım.

Bu kız konusunda işlerim bir rast gitmiyor. Sürekli bir sakat iş. Bu iş sadece şans deyip geçmek istiyorum ama böyle olaylar konu kız konusu olunca sürekli başıma geliyor ve içim karardı.

Ayrı olarak sormak istediğim bir şey var. Melankoli konusunu hiç beceremiyorum. Sevgi konusunda duygusallığım yok. "Sevgi görmemişsin" diyebilirsiniz. Ancak akranlarım tarafından sevilen ve sevgiyi hisseden biri olmama rağmen sevgi duygusu hissedememek garip. Ama iş Battle daha doğrusu sert, nefret, gömme sokma çıkartma olunca takır takır.

Ailem beni dışarı bile bırakmıyordu, evde sevgi göreyim diye. Gerçekten güzel bir ortamda büyüdüm ama sevgisizlik durumu biraz bende var. Yani insanların birbirini sevmesi garip duruyor gözümde.

Ailem beni dışarı bile bırakmıyordu, evde sevgi göreyim diye. Gerçekten güzel bir ortamda büyüdüm ama sevgisizlik durumu biraz bende var. Yani insanların birbirini sevmesi garip duruyor gözümde.
Dışarıyı da görseydin iyi olurdu bence.

Yok be. Dışarıyı gören arkadaşlarımın hepsinin konuşması, davranışları bozuktu. Bir ben normal kaldım.
Ben dışarıyı gördüm ama yine de düzgün kaldım.

Sütten çıkan tüm kaşıklar ak oysa hasıl olan çıktığın sütü ak bırakmak.

Geri
Yukarı