Kız mesajıma bilerek mi bakmıyor?

Daha fazla  
Birbirimizi sözde çok sevdiğimiz sevgilim, artık o beni ne kadar seviyor orası muamma. 20 dakika önce WhatsApp'dan günaydın mesajı attım mesajı görmemiş bile. Ama 4 dakika önce Snapchat'ta paylaştığı konum gözüküyor yani Snap'e girmiş. Bilinçli olarak mesajıma bakmıyor değil mi? Yıkılıyorum.

Bu kadar takıntılı olmayın derim. Gösterdiğiniz ilginin karşılığını alamıyorsanız aniden kesin, o sizin peşinizden koşsun ve mantık da basit: Mesajı at, mesajı attığını unut yani girip girip benim mesajıma cevap vermiş ya da vermemiş diye bakma.

Bu kadar takıntılı olmayın derim. Gösterdiğiniz ilginin karşılığını alamıyorsanız aniden kesin, o sizin peşinizden koşsun ve mantık da basit: Mesajı at, mesajı attığını unut yani girip girip benim mesajıma cevap vermiş ya da vermemiş diye bakma.
Daha dün evine gitmiştim, bana yemek yapmıştı çok bağlıydık birbirimize, yok gerçekten çok yazık. İnanamıyorum hala. Doğru söylüyorsunuz, dediğinizi yapacağım teşekkür ederim.

@KıllıŞempanze ilgisi azalmıştır genellikle ayrılıktan önce olur yapacağın tek şey ilgiyi kesip kıza ayrılığın iyi olmayacağı mesajını vermek.

Haklısınız, hala inanamıyorum ben. Bir de yarın doğum günü, ona hediye almak için çarşıya çıkacağım.

@KıllıŞempanze, gereksiz bağlanmışsınız. Bence bu kadarına gerek yok. Herkesin ara sıra konuşmak istemediği zaman olabilir. Kendi hâline bırakmak gerek. Çok fazla düşünürseniz de paranoyak eder sizi.

@KıllıŞempanze, gereksiz bağlanmışsınız. Bence bu kadarına gerek yok. Herkesin ara sıra konuşmak istemediği zaman olabilir. Kendi hâline bırakmak gerek. Çok fazla düşünürseniz de paranoyak eder sizi.

Evet, çok düşünmek insana zarar veriyor ve bu kızda ona sebep veriyor, takmamaya ve peşimden süründürmeye çalışacağım. Yeter artık.

@KıllıŞempanze gereksiz alma bence bir şey trip atarak yap demiyorum direk konuşmayı azalt bu arada yaşın kaçtı?

Evet o kadar şeye rağmen böyle yapması gücüme çok gidiyor ama dediğinizi yapacağım. Yaşım 14.

Yeni konular

Geri
Yukarı