Kız nereli olduğunu söylemeye utanıyor

Bir sürü olaylar yaşayıp bir türlü kavuşamadığım kız. Şu anda az da olsa sohbetimiz var. Şu an anlatmayayım ama az şey yaşamadım onun için. Asıl kafama takılan şey bana Yozgatlıyım dedi. Buraya kadar her şey normal. Ben babasını takip ediyorum belki kızıyla alakalı bir şey paylaşır da görürüm, onları daha iyi tanırım diye. Hiçbir şey paylaşmıyordu ama bayramda paylaştı. Köyde koyunları falan çekmiş atmış. Bayramdan sonrada haymana konumu ile Kürtçe bir şarkı paylaşmış. Aşiret falan yazıyordu korkmadım değil 😃. Neyse tamam kürt olabilir (sanmıyorum gerçekten) ya da vb. neden çekiniyor söylemeye. Çok temiz, çok güzel, konuşması oturaklı bir kız. Zaten ne olursa olsun onu kabul ederim ki? Neden çekinip yalan söyledi? Ne zaman "sensiz olmuyor. ", "sensiz hayat çok kötü, her şey çok kötü." desem gözleri dolacak gibi oluyor, titriyor ama yine de "en yakın arkadaşımsın, sana karşı hislerim yok." diyor. Acaba ailesimi engelliyor? Veya farklı nedenleri olabilir mi? Kafam çok karışık. Kızın telefonu yok. Bu bana ayrı güven veriyor. Ona "ben kızlarla konuşmayayım, sende erkeklerle konuşma ciddi olarak." diye söz verdirttim. Sorgusuz kabul etti. Yaşımız 14 yorumlarınızı bekliyorum.
Ya başlığı görünce aklıma direkt Yozgat geldi😂. Bende Yozgatlıyım normaldir. Bu arada kürt değildir, mahalle çocuğu olabilir belki...

Evlenmek zorunda değil ki zaten 14 yaşında evlenme hayali kuracağını sanmıyorum.

İçimden düşünüyorum tabii ki doğru kişiyi buldum mu diye. Amacım gönül eğlendirmek değil. Onunda amacını anlamaya çalışıyorum.

Ya başlığı görünce aklıma direkt Yozgat geldi😂. Bende yozgatlıyım normaldir. Bu arada kürt değildir, mahalle çocuğu olabilir belki...

Yozgatlı çıktı kız bu arada 😃 hayat arkadaşımla topraksınız. Bende Çankırılıyım adetlerimiz çok farklı değil.

İçimden düşünüyorum tabii ki doğru kişiyi buldum mu diye. Amacım gönül eğlendirmek değil. Onunda amacını anlamaya çalışıyorum.

Yozgatlı çıktı kız bu arada 😃 hayat arkadaşımla topraksınız. Bende çankırılıyım adetlerimiz çok farklı değil.

14 yaşında evleneceğin kişiyi bulma ihtimalin zor daha lise belki üniversite var okuyacaksan.

Herkesin yaşına takılmaktan ziyade Türkçe kurallarına dikkat etmeniz sizin için daha yararlı olur.

Zeki Müren Türkçesi konuşan arkadaşımızın söylediği şey 😬

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı