Bu kız seviyor ve utanıyor olabilir mi?

Hocam sence kız güzel mi peki? Yani 3 ay beklemesi çok mantıksız ondan soruyorum.

Ortalama ama bana göre çok güzel. 3 ay dediğim hocam ben bunu ilk resim atölyesinde gördüm o zamanda ben su doldururken arkamda bana bakıyordu ben fark edince döndüm, sonrasında atölyenin önünde ki masada yemek yiyorduk biz o sırada döndü bana 3-4 saniye baktı ben tabii umursamadım ama uzun süre geçti aradan bir 3 hafta falan görmedim görsem de umursamadım. Sonrasında bu bana bankta otururken biraz uzaktan 10-20 metre mesafeden 10-15 saniye uzun uzun bakınca onunda bir şeyler hissetmeye başladığını düşündüm ve bende başladım çok masum bir kız hiç erkek arkadaşı da yok 3'lü kız grupları var sadece

@arda211 hocam ben kişisel konuşmuyorum açıkçası dediğim gibi yanılıyorumdur belki ama kızlarda hoşlanma erkekler gibi olmuyo sen adım atmazsan 3 ay beklemez yani. Ondan diyorum erkek arkadaş değil de insanlarla bu şekil eğleniyo olabilirler onu iyi araştırman lazım.

Hocam bence kızla göz göze geldiğinizde biraz tebessüm edin yüzünüz gülsün belki gelecek zamanlarda kafasını öne eğmez galiba sizden sinyal bekliyor.

Hocam bence kızla göz göze geldiğinizde biraz tebessüm edin yüzünüz gülsün belki gelecek zamanlarda kafasını öne eğmez galiba sizden sinyal bekliyor.

Bende aynı fikirdeyim fakat arkadaşları salmıyor ki hocam

Yoksa kızla konuşacağım

Son düzenleme:
Hocam arkadaşları oo filan diyor demedinizmi ya da salmıyordan kastınız ne?

Konuşmak için tek bulamıyorum yani

Bir de kızın Instagram'ını bulamıyorum sanırım arkadaşının hesabını buldum ona istek atsam onun üzerinden bulsam yanlış anlaşılır mıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı