Kız olmaz dediyse gerçekten olmaz mı?

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Redpille göre asla israr etmemek lazım ama Robert Green'e baştan cikarma sanatina gore karşı koyulmak. Hiçbir şey değiştirmez.
Bunun dengesini nasıl ayarlayabilirim? Ne zaman israr edip ustelemeli ne zaman artik birakmaliyim?
Muhtac davranmiyorum ama bazen ters tepiyor. Kiz olmaz dediyse gerçekten olmaz midir? Yoksa agirdan mi satiyordur vs?

@BruceWaynee hocam. buraya bi el atsan

Son düzenleme:
Olabilir de olması senin için ödül değil ceza nasıl olur mesela kızın alternatiflerinden pek iyi iş çıkmamıştır sonra sana kalmıştır belki olur ama daha iyisini bulduğu anda gider. Veya white knight olarak 30 yaşından sonra da bakabilir iyi para kazanacak mesleğin olunca.

Olmaz diyorsa olmaz hocam. Yol verin yeni limanlara yelken açın.
Ağırdan satıyo kanka bir kaç kez daha yalvar kabul eder. Allahım ya sabır.
Olabilir de olması senin için ödül değil ceza nasıl olur mesela kızın alternatiflerinden pek iyi iş çıkmamıştır sonra sana kalmıştır belki olur ama daha iyisini bulduğu anda gider. Veya white knight olarak 30 yaşından sonra da bakabilir iyi para kazanacak mesleğin olunca.
Başlığı ben yazmadım değiştirilmiş.
Postta bahsettiğim gibi Robert Greene'in kitabına yönelik bir soruyduç Best seller kitap, herkes tarafından öneriliyor ama içinde tavsiye olarak kadının size direnmesinin ve hatta evli olmasının bile pek önemi yok diyor. Bu durumda kitabı bir kenara mı bırakmalı? Aşağı yukarı forumda bu konularda gezen herkes bi bakmıştır kitaba diye düşünüyorum.
Asıl soru aslında bu kitap üzerineydi. Ayrıca sorunun yalvarmakla hiçbir ilgisi yok.

Başlığı ben yazmadım değiştirilmiş.
Postta bahsettiğim gibi Robert Greene'in kitabına yönelik bir soruyduç Best seller kitap, herkes tarafından öneriliyor ama içinde tavsiye olarak kadının size direnmesinin ve hatta evli olmasının bile pek önemi yok diyor. Bu durumda kitabı bir kenara mı bırakmalı? Aşağı yukarı forumda bu konularda gezen herkes bi bakmıştır kitaba diye düşünüyorum.
Asıl soru aslında bu kitap üzerineydi. Ayrıca sorunun yalvarmakla hiçbir ilgisi yok.
Bir kız olmaz diyorsa tekrar sormak yalvarmak demektir bana göre.

Öyle bir cümle geçiyorsa bir kenara atın gitsin.
Ben de aynısını düşünüyordum ama kadın-erkek ilişkilerini geçtim genel olarak da tavsiye edilen bir kitap. Ki tavsiye edenler de öyle kıyıda köşede kalmış Fight Club, Andrew Tate hayranı alfa, sigma diye dolaşan insanlar değil. Herkesten duyuyorum bunu. Kitapta 9 karakter var ve bu karakterlerin birine "Çapkın" denmiş.
Ve içinde yazan şey üstte dediğim çok çok uçlara gitmenin kötü olmadığı, aksine iyi olduğu yönünde.
İşte benim de burada sorum ileri giderken nerede duracağımla ilgiliydi.

Bir kız olmaz diyorsa tekrar sormak yalvarmak demektir bana göre.
Hocam tekrarlıyorum. Başlığı ben yazmadım. Kızın olmaz dediği kısım yok.

@seffabullut benim fikrim yine aynı.
Aga kitap zaten uzun ilişki vs. üzerine değil. Daha anlık şeyler üzerine gibi.
Zaten bahsettiğim o değil. Biz bu güncel akımlarda hep muhtaçlığı yok etmekle ilgili konuşurken kitapta çapkın rolünün kadınlara karşı koyamıyor gibi davranmasından bahsediyor. Ve herkesin önerdiği bir kitap olduğu için ikilikler çıkarıyor bu da bende.

Geri
Yukarı