Kız beni kıskandı mı?

batuhan17ca

Centipat
Daha fazla  
Bir kız arkadaşım vardı, sevgili manasında değil. Bayağı yakındık bazı durumlar yüzünden kendisine çıkma teklifi etmedim, fakat sevdiğmi hoşlandığımı söyledim. Ortaokul bitti ve 5 6 gün sonra konuşurken bir konu açıldı erkek arkadaşlar o kızı fazla sevmiyorlardı şımarık vs diyorlardı bende fazla tepki vermiyordum zaten kızdan hoşlandığımı biliyorlardı ve ortamda sözü geçen biriyimdir ondan fazla o konu açılmazdı kız a aşıktım fakat dini farklılıklar yüzünden vazgeçmek yüzünde kaldım ilk defa aşkın ne olduğunu anladım hala hatırlayıp özlüyoum.

Neyse kız sevgilim olmadığı ve olamayacağı için o kişilerde tek arkadaşım olduğu için bende kıza bu konu hakkında kararsızım dedim anlık ağzımdan bu çıkmıştı ve benimle 1 hafta konuşmadı 1 hafta sonra gene yazdım genelde anlık sinirle bana yükselirdi siniri gene aynıydı bende öyle yapınca erkeklik yapacağım tuttu kızı engelledim mesajları okurken bu mesajı fark ettim aklıma acaba kıskandı mı yoksa takıntılı mı diye bir soru düştü. Bu konu hakkında sizin de görüşlerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler.

Olay üzerinden 10 ay geçti.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240418_215818_Discord.jpg
    Screenshot_20240418_215818_Discord.jpg
    172,2 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı