Kız sınıf arkadaşından hoşlanmak

Selam dostlar. Ben okul açıldıktan 3 hafta sonra sınıftan bir kızla tanıştım. Bu kız benim gittigim spor salonuna yazılmış. İşte benim Ahmet diye bir arkadaşım var. Bu çocuk bu kızla cok samimi, kendisi tam bir kız avcısı. Her neyse bu çocuk bu kızla cok yakın konusuyor falan falan, ben de bu kızla samimi oldum. Tanıstıgımız ilk hafta gelip yanıma ağlamıştı, o derece samimileştik. Her neyse baktım bu benim rüyalarıma girmeye başladı, o derece bağlandım. Okulda onu görmeyince cok kotu bir gün oluyordu benim için. Gecen hafta salı ve çarşamba günleri çok yakındı bana, üzerime uzanıyordu, kafasını omzuma koyuyordu falan. Cuma gunu bayağı bir soğuk attı. Ahmet'le yakınlaştı işte. Benimle eskisi kadar samimi değildi. Ben buna acilmak istiyorum da acilsam mi acilmasam mi arada kalıyorum. Yardimci olabilecek var mı? (10. sınıfım.)
Sebebsizce güldüm.

EKDQWDÖKASŞLDKAO

Daha geçen aynısını yaşayan üye oldu kullanıldım diye konu açtı. Kiz ilgi avcisi sana yaptiklarini başkalarinada yapmıştır o kadar eminim parmağınızda oynatıyorlar sizi olum toplayın kendinizi. 2 aşık atti diye bağlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı