Gıcık sınıf arkadaşından nasıl kurtulabilirim?

xpBaran

Picopat
Sınıf arkadaşım gacha Life, Brawl Stars ve Roblox oynuyor. Her mesaja "napim?" ve "-_-" diyor. Kendisi ergenlik döneminde sanırım. Gerçekten çok gıcık kapmaya başladım. Nasıl kurtulabilirim? Fotoğraflarımı yaymakla tehdit ediyor. Herkese küfür ediyor. Her cümlesinin sonunda "a*" var.
Kendisi bana "derslerin bile çok kötü a*" diye dalga geçiyor. Ama ben matematikten 90 alırken o 75 almış. İnsanlara küfür eden, sürekli "napim?" diyen, "sjsjsjsj" diye random atan gıcık bir arkadaş.
Derste hocaya şikayet etti. "hocam baran beni rahatsız ediyor" diye. Ama onu rahatsız etmemiştim uslu uslu dersimi dinliyordum. Derste bana sürekli "jsjsjssj" "mall" diye mesajlar atarak rahatsız ediyor. Dersimi bile dinleyemiyorum. Kendisi kız bu arada. "sana bir çakarsam uçarsın sen sjsjsjj" diyor. Şu anda konuşmuyoruz. Discord'da kendine 9999 tane rol vermiş "prenses" "DJ" "gacha tuber" gibi. Aşırı toksik bir insan. Nasıl kurtulacağım hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf derken sıgara falan işe pek sorun olmaz benim de böyle bir arkadaşım vardı en iyi çözüm.

IMG_20210419_132036.jpg

Okulda işe hiç konuşmayın hiç derken gerçekten hiç zorda kalırsanız daima aşağılayıcı bir tavır alın.

Geri
Yukarı