Kız söylemiş olmak için seni sevdiğimi söyledim diyor

Manticicle

Femtopat
Daha fazla  
Ya gece 3'te bir şey diyeceğim dedi. Bekledim sonra sana aşığım işte falan dedi. 7 aydır böyleymiş. Şöyle tatlısın böyle tatlısın falan dedi öyle yanında olmayı, seninle konuşmayı çok seviyorum dedi. Sonra da sadece söylemiş olmak için söyledim senden bir şey beklemiyorum dedi. Abi anlamadım hiçbir şey vallahi kafam karıştı. Ne yapmalıyım?

Kaç yaşındasınız? Özellikle lise döneminde kızların böyle ilgi arayışları oluyor. Muhtemelen sizden bir adım bekliyordur. Kimse durduk yere hoşlandığını söyleyip kenara çekilmez. Çekindiği için "Yani söyledim ama çok da umrumda değil" havası vermeye çalışmış gibi :)

Kaç yaşındasınız? Özellikle lise döneminde kızların böyle ilgi arayışları oluyor. Muhtemelen sizden bir adım bekliyordur. Kimse durduk yere hoşlandığını söyleyip kenara çekilmez. Çekindiği için "Yani söyledim ama çok da umrumda değil" havası vermeye çalışmış gibi :)
15 yaşındayım. Kızla aynı sınıftayız. 7 aydır da en iyi arkadaşım gibi davranıyordu. Ben de onu sevdiğimden o bana aşığım yazınca birkaç romantik soru sordum. Sonra ben böyle diyorum bu soru ne alaka falan yazdı cidden zoruma gitti ve kafam karıştı...

15 yaşındayım. Kızla aynı sınıftayız. 7 aydır da en iyi arkadaşım gibi davranıyordu. Ben de onu sevdiğimden o bana aşığım yazınca birkaç romantik soru sordum. Sonra ben böyle diyorum bu soru ne alaka falan yazdı cidden zoruma gitti ve kafam karıştı...
Tabi olaya tam olarak hakim olmadığımdan bir şey diyemem ama kesin bir şey var ki "senden hoşlanıyorum ama beklentim yok" kocaman bir yalan. Beklentisi olmasa söylemez zaten.

Evettt peki ne yapmalıyım?
Dediğim gibi; ikili ilişkinizi ve olayın detaylarını bilmeden çok bir yorum yapmak doğru olmaz ama, kızın bir hareket beklediği kesin. Karşınızdaki kişinin karakterini az çok bilirsiniz, ona göre pozitif anlamda aksiyon alabilirsiniz. Ufak tefek jestler, imalar olabilir, ya da belki direkt açık açık konuşmak da işe yarayabilir.

Ben de sana karşı aynı duyguları bekliyorum ama arkadaşlığımızın bitmesinden beni yargılamandan korktuğum için söylemedim demediysen bırak bu işi.

Geri
Yukarı