Kız Tarafından Reddedildiniz mi?

İlk kez aşık oldum, 5 sene boyunca sevdim. Geçen sene bıraktım artık. Kalbimde en başında bitirdim fakat beynimde bitirmek zor oldu. Hayatımın 4 yılını onu severek geçirdim ama şuan daha mutluyum. Bana bir dezavantajı olmadı aşık olmamın ama olmasam her şey belki de farklı olurdu hayatımda.

Çıkma teklifi etmeden önce kız ile arkadaşlık etmeyi dene. İlk önce sen hoşlanırsın, çünkü niyetin belli. Arkadaşlık etmeye devam ettiğiniz sürece birbiriniz ile paylaşımınız artacak ve zaman ne olacağını gösterecek. (Haydar Dümen gibi konuştum.) :D İşin doğrusu bu ama başka yollara sapma. Arkadaşlığınız ilerledikçe birbirinizin duygularını daha iyi anlarsınız. Kesin sevgili olursunuz demiyorum ama böylesi daha sağlam bir ilişki oluşturur.

Bu kafada olursanız teklif ettiğinizde "Yaa a kişisi ben seni kankam olarak görüyordum lütfen duymamış olayım"
Der ve popo gibi kalırsın.

Açtım Müslüm Gürses'i, Ferdi Tayfur'dan huzurum kalmadıyı, yeniden okuyorum yorumları. Açılsam mı açılmasam mı diye düşünüyordum ama şuan öyle bir duygu kapladı ki içimi, şuan reddedildim gibi hissediyorum.

Geri
Yukarı