Kıza açılıp gönlünü alabilir miyim?

Technous

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar geçen Uludağ'a arkadaşlarla gittik. Gün boyu kızla zaman geçirdim. Kızın en yakın arkadaşları da olmasına rağmen benimle takıldı. Hatta dağlık alanda baş başa kaldık doğa resmi falan çektik. Geçtiğimiz yerlerde hiç kimseler yoktu. Keşke fırsatı değerlendirseydim diyorum ama iş işten geçti. Bir daha böyle bir fırsat elime geçer mi onu da bilmiyorum. Kız hatta kafe de falan otururuz dedi ama ona da fırsat olmadı. Neyse kız bana ne tür filmlerden hoşlandığımı, ne kadar maaş aldığımı, evcil hayvanımın olup olmadığını sordu. Ailevi meselelerini anlattı, hatta adresini bile verdi ama bu kardeşiniz 5 dakika sonra unuttu. Her neyse bir sonraki gün doğum günü olduğunu söyledi bana. Bende tabii fırsattan istifade ona hediyeler aldım. Sonrasında ise erkeklerden nefret ettiğini ama benim farklı olduğumu söyledi, bende ümitlendim fakat kız bana bundan sonra en yakın arkadaşı olduğumu söyleyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Sizce ne yapsam, açılıp kızın gönlünü alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığı okuyunca kıza bir şey yapıp kalbini kırdın sandım.

Yani bu işlerden çok anlayan birisi değilim ama ona değer verdiğinizi gösterin. Ne bilim küçük hediyeler aşın. küçük süprizler yapın, yanında durduğunuzu gösterin falan. Gerisi gelir bir şekilde. En kötü yakın bir dost edinirsin.

Başlığı okuyunca kıza bir şey yapıp kalbini kırdın sandım.

Yani bu işlerden çok anlayan birisi değilim ama ona değer verdiğinizi gösterin. Ne bilim küçük hediyeler aşın. küçük süprizler yapın, yanında durduğunuzu gösterin falan. Gerisi gelir bir şekilde. En kötü yakın bir dost edinirsin.
Başlığı maalesef ben yazmadım. Cevabın için teşekkür ederim.

Çok fazla "iyi" erkek rolü oynamışsın.
İçinizdeki erkekten utanmayın sanki kız üstüne atlasa hayır ben yapamam diyeceksiniz.
Onun yerine arkadaş bilmem ne gibi saçmalıkları unutup hoşunuza giden kızlara dümdüz yürüyün.
Kız kankanız olsun ama onu ilgiye boğmayın.

Çok fazla "iyi" erkek rolü oynamışsın.
İçinizdeki erkekten utanmayın sanki kız üstüne atlasa hayır ben yapamam diyeceksiniz.
Onun yerine arkadaş bilmem ne gibi saçmalıkları unutup hoşunuza giden kızlara dümdüz yürüyün.
Kız kankanız olsun ama onu ilgiye boğmayın.
Benim içimdeki erkek böyle dostum. İnsan sevdiğine canını verse gözüne gelmez. Ben o kızı salmak istemiyorum. Zaten yeterince kız arkadaşım var. Bana kızın gönlünü alacak taktik lazım. Yine de teşekkür ederim.

@Technous kızların arkadaşlığı çok samimi olmuyor ondan mümkün oldukça az arkadaş olmanı öneririm. Bunun dışında yaşına bağlı gidipte 18 19 yasindaysan kızı hediyelere boğup tavlayamazsin biraz olgunlaşması lazım kızın.

@Technous kızların arkadaşlığı çok samimi olmuyor ondan mümkün oldukça az arkadaş olmanı öneririm. Bunun dışında yaşına bağlı gidipte 18 19 yasindaysan kızı hediyelere boğup tavlayamazsin biraz olgunlaşması lazım kızın.
Batman ne derse doğrudur çünkü o her zaman hatalarından ders çıkarır. Kral adamsın vesselam. 🤡

Ne yapayım dostum? Hediye almak haricinde onu nasıl sevindirebilirim? İltifat falan edebilirim biliyorum ama kız şu an bana o gözle bakmıyor diye etmek istemiyorum. Eğer iltifat edince kalbini kazanacaksam sorun yok. Cevap için sağol.

Ne yapayım dostum? Hediye almak haricinde onu nasıl sevindirebilirim? İltifat falan edebilirim biliyorum ama kız şu an bana o gözle bakmıyor diye etmek istemiyorum. Eğer iltifat edince kalbini kazanacaksam sorun yok. Cevap için sağol.
Dostlar kız benden hoşlanıyormuş. Tatlı, zeki çocuk vesaire diyor. Tüm detayları vermedim bu arada. Kız arkadaşına yazdırttım. Dediğiniz gibi değilmiş. Geriye kıza açılmak kalıyor. Onu da ayarlarım artık. Boşuna konu açtım yani. Size bol şanslar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı