Kıza nasıl açılabilirim?

Bende ilkinde Red yedim herkes yemiştir muhtemelen takma kafan deceğim fakat hiçbir yararı olmayacak ama 1 haftaya düzelirsin. Aşık olduysan 1 yıl alabilir ben 2 yılda anca düzeldim.

Valla ben de bir kıza daha önce hiç bir kıza olmadığı kadar bağlanmıştım. Reddedildim 1 hafta sustum. Sınıfta falan tepkisizdim, donuk kaldım. 1 ay falan çok kötüydüm. Geçmez sandım geçti. Zaman her şeyin ilacıdır be. Zamanı gelince unutursun. Boş ver. Kendini derslerine ver. Önünde çok uzun bir zaman var daha. Hayat karşına bir hayat arkadaşı çıkarır elbet. O kız seni bulur. Sen bekle sadece.

Önce kızla normal muhabbet ve samimiyet kurmalısın. Selam ver anlamlı anlamsız sorular sor, konular aç. Onunla konuşmak istediğini, vakit geçirmek istediğini anlasın. İstemiyor gibi davransa bile bunu belirli bir süre yap. Alışsın biraz. Sonra hala istemiyor gibi davranırsa aniden kes. Bir süre sonra seni bu alıştığı durumun olmadığını fark edince o sana gelecektir. Orada da senin seviyeli bir şekilde bu arkadaşlık ilişkinizi devam ettirebiliyor olman gerek. Sonra bu ilişkiyi ileriye taşıyabilirsiniz. Kimse direkt ileri seviye bir ilişkiye başlayamaz. Bir şeylerin olmasını istiyorsan bir şeyler yaparsın ve yaptıktan sonra zamana bırakırsın. Sadece bekleyip zaman her şeyi zaman getirir demek saçmalıktır.

Hocam bir kere reddettiyse bir daha gelmez. Salsın gitsin. Kendimden biliyorum. Rededen kız size bir daha dönmez.
Ayrıca bana çaktırmadan küfür etmişsiniz raporluyorum sizi. Ben burada görüşümü belirttim.

Hocam bir kere reddettiyse bir daha gelmez. Salsın gitsin. Kendimden biliyorum. Rededen kız size bir daha dönmez.
Ayrıca bana çaktırmadan küfür etmişsiniz raporluyorum sizi. Ben burada görüşümü belirttim.
Benden mi bahsettiniz? Nerede ettim anlamadım.

Hocam bence bodoslama girin.
Aklıma şu diyalog geldi:
Rigby: Bodoslama.
Mordecai: Ne?
Rigby: Bodoslama bir gün hayatını kurtaracak, zamanı geldiğinde de "Ne benimle kafa mı buluyorsun?" diyeceksin. Sana söylüyorum adamın, bodoslama.

Neyse konuyla alakalı bir şey demem lazım, yoksa ban yerim.
Ama kızlarla konuşmayan birisi olarak nasıl bir tavsiye verebilirim bilmiyorum.
Cidden kızlarla ne konuşulur, teoride insan oldukları dışında bir şey bilmiyorum.
Yine de merak ediyorum, sadece aynı sınıfta olduğum ve muhabbetimin az olduğu bir kıza açılsam ne olur? Bir gün deli cesareti gelirse denerim herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı