Kıza nasıl açılabilirim?

Kaneki123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben şu an 9'a gidiyorum fakat ortaokulda bir kızı seviyorum hiç konuşmadım etmedim fakat arkadaşıyla hep görüyordum kızı şu an Instagram'dan yazıyorum ama ne makul hiç ısınmıyormuş gibi tavırları var ne yapmalıyım bu benim ilk bir kıza açılmam ne yapmalıyım?

Kıza bir şeyler dedim mi ya da attım mı soğuk davranıp bu beni ilgilendirir mi yazıyor?

Merhaba ben şu an 9'a gidiyorum fakat ortaokulda bir kızı seviyorum hiç konuşmadım etmedim fakat arkadaşıyla hep görüyordum kızı şu an Instagram'dan yazıyorum ama ne makul hiç ısınmıyormuş gibi tavırları var ne yapmalıyım bu benim ilk bir kıza açılmam ne yapmalıyım?

Kıza bir şeyler dedim mi ya da attım mı soğuk davranıp bu beni ilgilendirir mi yazıyor?
Açılma , üzerler seni.

Kız istemiyor işte, açıldığın zaman alay ederse şaşırma. Üzülmeye falan da hazır olma, denizde balıktan çok ne var?

Boş ver, açılma daha duygularını yeni yeni tanıdığın dönemdesin bence.
Sen konuş dönem sonuna kadar zaten anlarsınız aranızdakileri.

Kız istemiyor işte, açıldığın zaman alay ederse şaşırma. Üzülmeye falan da hazır olma, denizde balıktan çok ne var?
Anladım

Kardeş, ortaokul seviyesi kızı badboy gibi saçma sapan tavırlarla etkilersin anca onlarda zeka o kadar.

Anladım sağ ol

Boş ver, açılma daha duygularını yeni yeni tanıdığın dönemdesin bence.
Sen konuş dönem sonuna kadar zaten anlarsınız aranızdakileri.

Konuşmadım Engel Attım Ztn Pick Me hareketlier var mış gözünü yana çevirip engelli sesler çıkarıp st atıyor çok seviyordum ama neyse öyle diyorsanız

Geri
Yukarı