Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim?

@senali
Hocam bilemedim zor bir durum seninki. Reddedilsen veya edilmesen bile içinde kalacak, rüyalarına girecek benim gibi. Daha dün rüyama girdi beni reddeden kız.
@Jira hocam sevda işlerinde uzmandır kendisinden yazı beklerim arkadaşa.

Bahsettiğin kişi yakın arkadaş ise durum biraz zor. Arkadaşlıktan sevgililiğe dönmek zor olabiliyor. Çünkü reddilme olayı olursa arkadaşlık bozuluyor. Senin artık gönlün kaymış buna çare yok. Arkadaş kalalım deseniz bile sen ondan hep hoşlanacaksın ve bu da onu bilecek. O yüzden bir süre sonra arkadaşlığınız bitecek. Bana sorarsan içinde ukde kalması çok kötü bir durum. Kimseyi kendinden fazla düşünme. O yüzden git açıl derim. 3 ihtimal var ;
1) Reddedildin : Kız zaten uzağa gidecek görmeyeceksin. Hayatına yeni insanlar al. Yeni aktivite bul. Bir de güzel kız bul aklına bile gelmez :D
2) Yine reddedildin ama arkadaş olarak kaldınız. Dediğim gibi bu kız senin duygularını bildikçe iş bir yerde patlayacak.
3) Teklifini kabul etti, uzak ilişkiye başladınız. Evet zor ve sıkıcı bir durum ama çok insan tanıdım uzaktan yıllarca ilişki yürüten ve evlenen. Yani olmaz değil. Ayda 1 kere bile görsen dünyanın en mutlu insanı olursun. Özlersin, özlem iyidir.

Açılma işini de mesajdan falan yapma. Ben senden hoşlanıyorum diyeceksin bu kadar basit. Direkt yüzüne söyle görsün yiğidimi :D

Merhaba ben yaklaşık 7 aydır bi' kızdan hoşlanıyorum ama hala açılamadım, yakın zamanda şehir dışına taşınıyoruz ve gitmeden açılmak istiyorum. Çok yakınız, kendisini çok seviyorum yani belki karşılaşırım diye yolumu bile uzatıyorum. Bu konuda yardım almak istedim benim için gerçekten önemli. Teşekkürler umarım sonunda mutlu olurum.

Olabilecek en mantıklısı lafı dolandirmadan söylemen çünkü ben çok kez denedim lafı direk söyle ama söylendiği gibi uzak mesafe sakıncalı.

Uzak mesafe ilişkisi bana saçma geliyor zaten sadece gitmeden önce içimde kalsın istemiyorum o yüzden aşırı kararsızım ve reddedilip bir daha hiç sesini bile duyamama ihtimalim var.

Dediğin gibi içinde kalmasın git söyle en azından sonrasında keşke deseydim demezsin reddedilsen bile yanına tecrübe olarak.

Merhaba ben yaklaşık 7 aydır bi' kızdan hoşlanıyorum ama hala açılamadım, yakın zamanda şehir dışına taşınıyoruz ve gitmeden açılmak istiyorum. Çok yakınız, kendisini çok seviyorum yani belki karşılaşırım diye yolumu bile uzatıyorum. Bu konuda yardım almak istedim benim için gerçekten önemli. Teşekkürler umarım sonunda mutlu olurum.
Benim durumum, ben de sırf onunla karşılaşmak için yavaş yürüyorum (normalde bir insanın koşması gibi yürürüm), karşılaşırsak onu mutlu ediyorum, birbirimiz seviyoruz ama ikimiz de açılmadık henüz, karşılaşırsak direkt açılacağım. 😁

Geri
Yukarı