Kıza nasıl açılınır?

botstepz

Hectopat
Makaleler
1
Yeni geçtiğim okulda bir süredir bayağı hoşlandığım bir kız var. Kızla daha önceden tanışmış olsak da hiç muhabbetimiz yoktu ancak bu sene aynı sınıfa düşünce konuşmaya başlayabildik. Ben ise bu kıza açılmaya karar verdim ama klasik sıradan ve artık cringe sayılacak şekilde yapmak istemiyorum. Öz güvenli ve açık sözlü birisi olduğum için her türlü garipliğe açığım ama kızı rahatsız edecek ve sonradan da kızın yüzüne bakmayacak türden şeyler olmasın. Ek olarak konu troll değildir. Mantıklı öneriler gelirse cidden kullanabilirim.

Doğal davran. Kendinden farklı davranmaya çalışma. Normal bir şekilde belirt duygularını. Olumsuz cevap alırsan da sallama hiç. Başka avlara yönel.

En güzel başlangıç bir yerlerde bir şeyler içmek üzerine davet ile olur.
Az çok orada belirli sinyalleri alırsın zaten. Açılıp açılmamak sana kalır.

Amaç birlikte hoş vakit geçirmek en nihayetinde. Ortak noktalarda buluşmak. Kız seninle hoş vakit geçirebileceğine inanırsa o sana açılır yeri gelir :)

Kendiniz olun. Çünkü kıza şov yapmaya çalışırsanız kız ileride gerçek sizi görecektir.

Doğal davran. Kendinden farklı davranmaya çalışma. Normal bir şekilde belirt duygularını. Olumsuz cevap alırsan da sallama hiç. Başka avlara yönel.

Hocam amacım biraz şov ama genel olarak karakterist özelliklerim böyle diyebilirim. Açıkçası normal bir şekilde açılmak bana biraz sıradan geliyor ilişki olaylarında seviyorum bu tarz heyecanları.

Keşke burası inci sözlük olsa.🤣

Dostum normal konuş zaten kendiliğinden oluverir her şey önce bir tanış neleri sever, nelerden hoşlanır.

İçimden kızlar soruya da açmak geldi ama orada ki insanlar ayrı bir deli hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı