Kıza nasıl açılmalıyım?

Grandvizier

Hectopat
Daha fazla  
Geçen sene aynı sınıftaydık. Şu anda konuşuyoruz ve ben işte biraz ağzını aradım sevgilisi falan yok. Dedim sence benimle sevgili olunur mu dedim o da dedi ki senden iyisi bulmaz falan işte konuştuk falan. Diyorum ki ben buna açılsam mı ama tam da emin değilim işte. Sizce ne yapayım?

Sen en büyük hatayı benim ile sevgili olunur mu demek ile yapmışsın bu kızlar yönünden çok ezikçe bir soru olarak kabul ediliyor mesela cinsel birliktelik sonrası nasıldım gibi ya da bir kıza tipim nasıl diye sormak gibi tavsiyem şu öncelikle sevgili muhabbetlerini açma belirli bir süre daha çok muhabbet et Sabah günaydın gece de iyi geceler yazdığı olmaya çalış en sonunda kıvama gelince her şey yavaştan ilişki tarzı konuşmaya başla eğer Yan yana gelebildiğin birisi ise yüz yuzeyken direkt açıl daha çok sanaldan konuşuyorsanız hoşlandığını belirt karşılık almazsan direkt yol verme yavaş yavaş uzaklaş en azından kız ile yüz yüze gelince bu da benim ile sevgili olmaya çalıştı yüz bulamayınca gitti demesin.

Dostum adım gibi eminim sana yeşil ışık açtığını sanıyorsun açılıp red yiyeceksin. Bu kızlar böyle, daha tanımamış olsam da aklını okuyabiliyorum kızın buradan. Aynısını ben yaşadım o kızdan uzak dur. Kız senin duygularınla oynuyor bas baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı