Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın Hocası: Utanıyorum, beni affedin

Ne kan verin ne bağış yapın. Hep dedim çevremdekilere.
Kan işi çok önemli ve her zaman acil ihtiyaç. Bu konuda yetersizliğe sebep olmayalım.

Hastanelerdeki kan alma birimlerine gidip kan verebilirsiniz. Veya en azından yakınlarınıza, tanıdıklarınıza lazım olduğunda yine ilgili hastaneye gidip kan verebilirsiniz.

Kan işi çok önemli ve her zaman acil ihtiyaç. Bu konuda yetersizliğe sebep olmayalım.

Hastanelerdeki kan alma birimlerine gidip kan verebilirsiniz. Veya en azından yakınlarınıza, tanıdıklarınıza lazım olduğunda yine ilgili hastaneye gidip kan verebilirsiniz.

Doğru ben Kızılay için dedim. İşleri güçleri indirmek forumdada gördüm birkaç arkadaşın dedesi teyzesi kısacası akrabası düzenli kan vermelerine rağmen ihtiyacı olduğu zaman düzgün geri dönüş almamışlar. Zaten kızılaya bağış yapmadım bu çadır mevzusuda insanların gözünü açar.

Rezaletleri bitmek tükenmek bilmiyor.
FqF4iqyX0AQ11Pz.jpeg

Troll hesaplar bile istemiyor gerisini siz düşünün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
FqHH-OVaAAAGk7_.jpeg

Kızılay her zaman kan vermiyor. Bir akrabam acil ameliyata alınacaktı kalp krizi geçirmişti. Kızılay kan vermemiş. Hastaneden istediler hastane de ödünç kan verdi başka hastaya kullanılacak bugün içinde yerini doldurmanız lazım diyerek. Kan verecek arkadaşlar olabiliyorsa bizzat hastaneye gidip kan verin derim.

Eki Görüntüle 1686146

Ben AKP gençlik kollarına katılacağım bu gidişle. Oradan önüm açılır.

Geri
Yukarı