Kizimin ilk yagli boya calismalari

5-6 olsun. İnanın soldaki resme bayıldım.
8 yasinda kizim :)
Yeni fark ediyorum da hiçbir şeye ilgim yokmuş. Odun geldim odun gidiyorum.
Merak etmeyin yalniz degilsiniz zira ben de öyleyim, en azindan sizin gibi bunun farkindayim :)
Sen ne yapıyordun kızının yaşındayken mesela?:kararsız:
Bizim mahallenin apacileriyle komsularin agacindan yenidünya (musmula), erik, cagla, nar caliyorduk. Ihtiyactan degil yani o zaman kimsenin Bilgisayari yoktu ahahaha... :)
Vallahi güzel çizmiş, yeteneği var. Gereken desteği sağla abi
Sagliyorum lojistik olarak 50 tane tahtali duvar kagidi ismarladim, yarin gelir sanirim :)
Ellerine sağlık. :D Allah sizlere bağışlasın abim.
Baba, ogul ve kutsal ruh adina Amen :)
Benim daha yazılarım zor okunuyor, okunmuyor :sıkıldım:
Ben okuyorum, sikinti yok :)

Maşallah 2.resim baya iyi olmuş.Çeteleyi tutan arkadaşlar oraya benide işaretler misiniz bende çizemem bunu :)

@Neşeli Enginar Bizde tatlı nar çalardık. Daha olmasına çok olurdu ama tatlı olduğu için yeniliyordu. Aslında çalmamıza gerek yoktu. Çünkü herkesin bahçesinde olurdu. Ama işte o zaman öyleydi.

Sonra mısır çalardık. Onu pişirmeye çalışırdık:penguen: Erik falan bunları zaten saymıyorum.

Almanya da zillere basıp kaçan çocuklar var mı? Biz küçükken çok yapardık:kararsız: Herkes sırasıyla farklı apartmanların zillerine basardı:cool:

Bundan önce böyle bir konunuz daha vardı sanırsam:) Kızınız bayağı geliştirmiş kendini, yetenekli. Belki gelecekte ressam olur ne dersin abi?
ross.jpg

Çok güzel olmuşlar :) Benim de resime az da olsa yeteneğim var, ama ben hep piyanist olmak istedim ama klasik Anadolu insanı olan ailem yüzünden sürünüyorum şimdi :(

Yeni konular

Geri
Yukarı