Kızın beraber olunamadığı için özür dilemesi

• Konuyu başlatan 166307
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 837

166307

Kilopat
Makaleler
1
Karşılıklı duygular besledigimiz bir kız arkadaşım ile birkaç aydır konuşuyorduk. Yani ben konuşmaya çalışıyordum ama o pek sıcak yaklaşmıyordu. Dünden önceki gün bir durum attım ve gördü. Sonra bana özür dilediğini yazdı. Ertesi gün sordum niye diye sorduğumda ise ben ve ondan biz olamamızın sorumlusu olarak kendini gördüğünü ve bundan sonra da biz olamayacağını söyledi.
En güzel zamanlarımı onla geçirdim ve onun dışında da beni pek umursayan yoktu zaten. Bunları yazmak istedim çünkü kendimden başka biri ile paylaşmak geldi içimden. Ortak olanlara teşekkürler.

Karşılıklı duygular besledigimiz bir kız arkadaşım ile birkaç aydır konuşuyorduk. Yani ben konuşmaya çalışıyordum ama o pek sıcak yaklaşmıyordu. Dünden önceki gün bir durum attım ve gördü. Sonra bana özür dilediğini yazdı. Ertesi gün sordum niye diye sorduğumda ise ben ve ondan biz olamamızın sorumlusu olarak kendini gördüğünü ve bundan sonra da biz olamayacağını söyledi.
En güzel zamanlarımı onla geçirdim ve onun dışında da beni pek umursayan yoktu zaten. Bunları yazmak istedim çünkü kendimden başka biri ile paylaşmak geldi içimden. Ortak olanlara teşekkürler.

Ayrılmak için bahane aramıyor olsaydı böyle bir şey yazar mıydı bilmiyorum.

Demek ki o sana duygu beslemiyormuş. Boş ver başkasını bulursun. Eğer yaşın doğruysa 17 yaşında daha yolun başında denebilir.

Kafana takma güzel zaman geçir o kızı aklından çıkarmaya çalış. Seni seveni bekle. İnan bana seni seveni sevmek daha iyidir kaybedersen canın yanmaz çünkü.

RPG sevmiyorum ben ya.
Fps mmorpgsi sevilmez mi ya kanka. Hem de bu dediğim mmorpgde forbes diye bir sıralama var. Oyunda high level insanları buraya koymuşlar. Elon musk diye bir adam var adam hem epik itemler yapıyor hem de yeni sunucuda çar kasıyor. İzlemesi de zevkli bir mmorpg bu :D

Oyunu yapan arkadaş son gm'i oyuna koyduktan sonra sunucu şifresini unuttu galiba. Gm'de emekli oldu.

Geri
Yukarı