Kızın doğum gününü kutlamak

boldy

Centipat
11. sınıfım, 8. sınıftan beri aynı kızı seviyorum. Korona arasında 8 ay boyunca göremedim, aklıma gelmemeye başlamıştı aynı dershaneye yazılmışız ve şu anda arkadaşız ama benimle beraber kozmetik mağazasına falan gidiyor. Bugün de doğum günü fakat göremediğim için doğum gününü kutlayamadım ve telefonu da yok yani dershanede kutlayacaktım güzel de bir plan yapmıştım. Teneffüs arasında kantinde bir kekin üzerine mum dikip doğum gününü kutlayacaktım fakat sokağa çıkma yasağı falan geldi. Yani dershane iptal oldu büyük ihtimal ama bu Cuma deneme sınavı olabilir.

Benim de sınavdan sonra hızlıca bu planı uygulamam lazım ama sürem çok kısıtlı ve arkadaşlar yanımızda oluyor üstelik sına 16:00'da ve ailesi akşam geç dönmesine izin vermiyor. Anlyacağınız arkadaş ortamından kurtulup çok kısa süre içerisinde ortam bulup doğum gününü kutlamalıyım çünkü dershaneler açılana kadar bir daha göremeyeceğim. Fikirlerinizi belirtir misiniz?
Bu arada kanka ayağı falan da yok.
Şapka sevdiğim için bana bir şapka al diyorum, alırım diyor. Bir yemek ısmarla diyorum ciddi olmasam da alırım diyor ama.

Bence bir kıza şunu al bunu al demek çok mantıklı değil. Kız olsan erkeğe bana bunu al şunu al demek de mantıklı değil derim çünkü herhangi bir insan doğum günü hediyesi veya herhangi bir hediyeyi içten geldiği için alır, almak zorunda da değildir sana değer veriyorsa alır. Bence bir şekilde arayı soğutmamanın ve çok da sıkmadan iletişim kurmanın yollarını bulmalısın mail olur başka bir şey olur orasını sen düşün. Ama daha fol yok yumurta yokken aşırı romantiklik yapmak da saçma olur sen git güzelce doğum gününü kutla bence. Hediyesini ver. Şimdilik bu kadar ne diyeyim kolay gelsin. Friendzone'a da düşme dikkat et flörtleşme varsa da dozunu kaçırmadan devam. Mağazaya gitmesi sizden hoşlandığı anlamına gelmiyor olabilir arkadaşlar da bunları yapıyor yani bunu da belirteyim dedim moralini bozmak gibi olmasın ama. Ayrıca bence bu bir hoşlantı insan aşık olduğu kişiyi unutmaz hele platonikse aklından çıkaramaz. Tabi senin bileceğin iş. Dediğim gibi friendzone'a dikkat.

Geri
Yukarı