Kızın doğum gününü kutlamak

Beni birisi 3 yıldır seviyor olup da bana açılmamışsa o saatten sonra da asla yüz vermezdim şahsen. Özgüvensiz birisini kimse istemez. Hem de yaşınıza göre biraz küçük kalmışsınız saat 4 de eve gitmek ne? Ben bile daha küçükken daha geç gidiyordum, @420_T @Seradotwav dediği gibi onunda kurallarını esnetmesi için biraz çaba harcaması gerekirdi, kendini fark bile ettirememişsin, hatan bu.

Şimdi yapman gereken şey; kendini fark ettirip varlığını hissettirmen gerekiyor. Aranızdaki ilişkinin nasıl olduğuna göre hareket et, muhabbetiniz yoksa muhabbet oluştur. Daha sonra numaralarınızı, İnstagram vs. alacaksınız. Bu işin flört aşaması vs. de var, hop diye sevgili olunmaz.

Beni birisi 3 yıldır seviyor olup da bana açılmamışsa o saatten sonra da asla yüz vermezdim şahsen. Özgüvensiz birisini kimse istemez. Hem de yaşınıza göre biraz küçük kalmışsınız saat 4 de eve gitmek ne? Ben bile daha küçükken daha geç gidiyordum, @420_T @Seradotwav dediği gibi onunda kurallarını esnetmesi için biraz çaba harcaması gerekirdi, kendini fark bile ettirememişsin, hatan bu.

Şimdi yapman gereken şey; kendini fark ettirip varlığını hissettirmen gerekiyor. Aranızdaki ilişkinin nasıl olduğuna göre hareket et, muhabbetiniz yoksa muhabbet oluştur. Daha sonra numaralarınızı, İnstagram vs. alacaksınız. Bu işin flört aşaması vs. de var, hop diye sevgili olunmaz.
Her şeyi bilirim bu konuda fakat bir türlü "Muhabbet nasıl açılır? Nasıl devam ettirilir?" sorularının cevabını bulamadım. Bilen varsa anlatsın da hem arkadaşa hem de bana yardımı olsun yahu. :D

Her şeyi bilirim bu konuda fakat bir türlü "Muhabbet nasıl açılır? Nasıl devam ettirilir?" sorularının cevabını bulamadım. Bilen varsa anlatsın da hem arkadaşa hem de bana yardımı olsun yahu. :D
Aslında bu konuda çok düşünmemek gerekir. Akışına bırakmak daha sağlıklıdır, konuşacağınız varsa konuşursunuz. Biraz ezber, azıcık zoraki biraz da yapmacıklık olmaz. Baktınız; muhabbet edilmiyor, birbirinize çekilmiyorsunuz, elektrik yok. Bu iş olmaz.

Birbirinizi tanırsınız daha sonrasında ortak noktalarda muhabbet çekmeye başlayacaktır, olmazsa işte olmuyor demektir :) Doğal olsanız ortak yönler de varsa, saçmalasanız bile o muhabbet zevkli olacaktır.

İnsan 8 ay boyunca ne yapar ne eder o kıza ulaşır. Konuya nokta koyan tespit.

Ben böyle saçma bir şey görmedim. Ya trolsünüz ya da o kızı sevmiyorsunuz. Dediklerinizden bunu çıkardım. 3 yıldır aşıksınız, o bilmiyor (?), Numarası yok sizde, Instagram kullanmıyor yoksa yazardınız, bu ne yaman çelişki.

Hocam bir şey soracağım konuyu değiştreceğiz ama olsun. CS:GO oynuyor musunuz? Oynuyorsanız 'staj yapan donanımcı' nickinimi kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı