Arkadaşa sormadan doğum gününü öğrenmek

Unknown873

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta sorduğum gibi biraz garip gelebilir ama :) sizden bir tavsiye almak istiyorum? Ben arkadaşlarıma doğum günlerini sormadan, doğum günlerini öğrenmeden onların doğum gününü nasıl kutlayabilirim? Buradan da farklı şeylere açık biri olduğumu anladınız sanırım :)

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta sorduğum gibi biraz garip gelebilir ama :) sizden bir tavsiye almak istiyorum? Ben arkadaşlarıma doğum günlerini sormadan, doğum günlerini öğrenmeden onların doğum gününü nasıl kutlayabilirim? Buradan da farklı şeylere açık biri olduğumu anladınız sanırım :)
Snapchat kullanıyorsa oradan öğrenebilirsiniz veya herhangi bir sosyal medya platformundan bulabilirsiniz. Direkt kendisine de sorabilirsiniz. Ben yeni yeni tanıştığım bir arkadaşımın doğum gününü unutmuştum, özür dileyerek sormuştum ve öğrenmiştim. Fakat siz sürpriz falan yapacaksınız ve belli olmasını istemediğiniz için sormak istemiyorsunuz sanırım.

Adını soyadını biliyorsan kolay.

Geri
Yukarı