Kızın Sevdiğini Nasıl Anlarım?

3 sene aynı mevzuları yaşadım şuan üniversitede kafam rahat sana tavsiyem fazla bağlanma çok acı çekersin kızın sana bakması sevdiği anlamına gelmez sana acıyo da olabilir ve ileride senin ona olan ilgini bildiği için bunu kullanabilir senin canını yakabilir sana tavsiyem şu kızı sakın ama sakın sahiplenme ama çok da rahat bırakma uzaktan kontrol et tepkisini ölç ve muhabbetini sakın kesme bir şekilde konuşmaya çalış onla kendi duygularını davranışlarınla göster onun kalbini kazanmaya çalış ama sakın aşırı tepki verme ve sevgili olmadığınız sürece kıskançlığını belli etme 1 ayın sonunda kız hala sana karşıysa boşa kürek çekme benim gibi lise hayatını cehennem edersin şu hayatta karşına tek bir kız çıkmıyor inan bana üniversitede onu unutturucak kızlar çıkar karşına kardeşim bende hep kendimi ümitlendiriyordum bana gizlice bakıyor beni takip ediyor acaba beni seviyor mu diye son senemde ona olan sevgimi bana karşı kullandı bana her türlü kötülüğü yapıp canımı çok yaktı kız milletine çok bağlanma dostum lise bittikten sonra bütün aşklar da bitiyor zaten.Bir yolu daha var belki tutar ama risklidir 1 ay sonunda kız sana yüz vermezse kendine başka bir kız bul ve onu kıskandır bakalım tepkisi ne olucak ama bu tehlikeli bir yol belki kızı kazanma şansın var bu şekilde seni kıskandığı için bir anda sahiplenme duygusu artabilir ve sana ilgi duymaya başlayabilir ama diğer ihtimalde kızı da tam anlamıyla kendinden soğutabilirsin sana kalmış burda durum. Bu arada bende 1.72 boyunda 86 kilodaydım şuan 1.78 boyundayım kilom 72 fitness yapıyorum sağlam bir vücudum var beni sevmeyen kız artık benimle konuşmak için çabalıyor kendine de biraz bakmalısın aslında iş biraz da sende bitiyor maddi durumun el veriyorsa kendine modaya uygun kıyafetler al spor yap imajını yenile biraz cool takıl ama moralini de bozma sakın efkara sokma kendini ona üzgün olduğunu belli etme dediğim gibi kardeşim bende bu durumları yaşadım tecrübe sahibi oldum şuan üniversitede ki 1.senem fakat 3 haftada 5-6 kız kendi isteğiyle benimle konuştu sen de tek o olucak diye kendini şartlandırma hayatını yaşa senin karşına daha iyileride çıkar. umarım mutlu olursun kardeşim kendini de çok yıpratma

Dostum üzülerek söylemeliyim ki bakması bir şey ifade etmiyor. Kızlar çok dengesiz davranabiliyorlar. Ben aylar önce kendi hoşlandığım kız ile çok samimiydim. Bakışmadan çok daha fazlasıydi. El ele yürüdüm hatta beni öptü. Ama ertesi gün yanlış bir izlenim uyandırdıysam özür dilerim deyip, arkadaşız demişti. Sana bakma sebebi ise, dikkatini çekmen. Yani ona açıldığın için dikkat çektin.

Ne yapıyorsan onda başarılı ol veya olmaya devam et. O kızdan ümidi kes ve tüm yatırımını kendine yap. Bir kadına yatırım yaparsan çekler çoğu zaman sahte çıkıyor. [emoji3] Kısacası istediğini elde etmen için başarılı olman ve erkek çocuğu gibi değil gerçek bir erkek gibi davranman lazım. Ayrıca bir kere hayır cevabı aldığın kızda ısrar etme seni muhtaç gösterir.

Sorarak? Sosyal'de müneccim olduğunu sanmıyorum.
Bu arkadaşın dediği dışında bir şey yazanların, hiç bir dediğini yapma :D Şahsen ben bir tek bu cevabı okuyup diğerlerini okumayıp bu cevabı yazdım :)

EDİT : Yukarıya doğru sakince biraz okumaya çalışayım dedimde, cidden yok dayanamıyorum tam tartışılacak bir şey yazmış birisi ben gidiyorum
Kappa.jpg

Ama dediğim gibi sorarak öğren, taktiklerle değil. Gerçekten seviyorsanda onun için her şeyi yaparsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı