Kızla buluşmak için tavsiyeniz var mı?

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar özet geçiyorum aslında diyebileceğim çok şey var ama durum şu:
Arkadaşlar bir kızla konuşuyorum. Kız kurnaz zeki güzel bir kız. Tip olarak da Allah'a şükür fena değilim. Sonuçta kimse inkar edemez ki kızlar tipe de bakıyor maalesef. Kızla pazar günü buluşacağız önerileriniz nelerdir?

Edit: Arkadaşlar kızla sanal sohbetimiz iyi gibi. Arkadaşlar kız çok özel biri benim için ve inanın ki gözleri çok güzel. Bir şeyler yapıp batırmaktan korkuyorum. Birbirimizi düşündüğümüze eminim. Geçenlerde nasıl olduğunu anlamadığım şekilde eski ilişkilerden konu açıldı. Kızın hiç sevgilisi olmamış inşallah ilki olucam. Ama tabii ki benim oldu ve mecburen biraz anlatmak zorunda kaldım. Sonrasında bana dedi ki "yahu üzüldüm" dedi."Umarım doğru birini bulursun ;)" dedi. "Umarım" diyemezdim gibime geldi ve bende bir anda tabii inanılmaz derecede gaza gelerek "aslında ben o doğru insanı buldum sanırım" dedim. "Merak ettim kimmiş" tarzında tatlı bir cümle yazdı.
Ben o kadar aptal değilim ama dedim ki "zamanı geldiğinde öğrenirsin ;)" dedim. Durumu açıklayabilmesi için bu diyoloğumuzu paylaştım sizlerle. Kızın arkadaşları da benim yanımda gibi.
Siz güzel insanlardan durum hakkında birkaç yorumunuzu rica edecektim değerli Technopat üyeleri.

İlk buluşmada kızın üstüne kusmadığın sürece bu iş olmuş gibi :D Kendini olduğun gibi yansıt, olmadığın kalıplara girersen bir süre sonra çıkacağından ilişkinin seyri doğru ilerlemez. Seven olduğun gibi sevsin.

Arkadaşlar bir kızla konuşuyorum. Kız kurnaz zeki güzel bir kız. Tip olarak da Allah'a şükür fena değilim. Sonuçta kimse inkar edemez ki kızlar tipe de bakıyor maalesef. Kızla pazar günü buluşacağız önerileriniz nelerdir?

Edit: Arkadaşlar kızla sanal sohbetimiz iyi gibi. Arkadaşlar kız çok özel biri benim için ve inanın ki gözleri çok güzel. Bir şeyler yapıp batırmaktan korkuyorum. Birbirimizi düşündüğümüze eminim. Geçenlerde nasıl olduğunu anlamadığım şekilde eski ilişkilerden konu açıldı. Kızın hiç sevgilisi olmamış inşallah ilki olucam. Ama tabii ki benim oldu ve mecburen biraz anlatmak zorunda kaldım. Sonrasında bana dedi ki "yahu üzüldüm" dedi."Umarım doğru birini bulursun ;)" dedi. "Umarım" diyemezdim gibime geldi ve bende bir anda tabii inanılmaz derecede gaza gelerek "aslında ben o doğru insanı buldum sanırım" dedim. "Merak ettim kimmiş" tarzında tatlı bir cümle yazdı.
Ben o kadar aptal değilim ama dedim ki "zamanı geldiğinde öğrenirsin ;)" dedim. Durumu açıklayabilmesi için bu diyoloğumuzu paylaştım sizlerle. Kızın arkadaşları da benim yanımda gibi.
Siz güzel insanlardan durum hakkında birkaç yorumunuzu rica edecektim değerli Technopat üyel.

Siz güzel insanlardan durum hakkında birkaç yorumunuzu rica edecektim değerli Technopat üyeleri.

Tekrar bir edit geçeyim yanlış yazmışım. Tabii ki "yahu üzüldüm" demedi orada yanlış yazmışım :D.
"Yaa üzüldüm" dedi yanlışlığı giderelim.
İlk buluşmada kızın üstüne kusmadığın sürece bu iş olmuş gibi :D Kendini olduğun gibi yansıt, olmadığın kalıplara girersen bir süre sonra çıkacağından ilişkinin seyri doğru ilerlemez. Seven olduğun gibi sevsin.
Hocam kendi kişiliğimi koruyorum.Sadece reelden korkuyorum biraz çünkü ne bileyim ya yanımda olucak falan resmen kendi gözümle göreceğim için pek heyecanlı geliyor.Batırmaktan da korkuyorum saçma sapan birşey derim diye

Yapmacıklığa gerek yok kıza özünü yansıttığını göster (kız zaten dediğin gibi kurnaz ise ne olduğunu anlar) heyecanlılığını abartmadan belli et, onunla buluşmak için özendiğini falan anlar daha iyi olur. Kendini kasma yeter yapmacık olursan zaten bir ilişki olsa dahi mutsuz ve kısa vadeli olur.

Sağolun arkadaşlar. Kıza bir de kar küresi aldım bence çok güzel bir şey. Üstüne not yazıp vereceğim pazar günü. Sizce işe yarar mı
Dostum kıza neden kar küresi veriyorsun.İlk buluşma da hediye vermek çok saçma. Karşındaki insanı hediyeyle etkilemeye çalışmak da dışarıdan çok itici ve ezikçe durur.Düşün bakalım,o kız sana hediye alıp mı gelecek sanki?Sen oraya kendi benliğinle çıkıyorsun seni o halinle seven sever,sevmeyen de hediyeyle sevecekse sevmesin zaten.

@Jira hocamın dediklerini saymıyorum, zaten yazmış. Ben de dış görünüşe tavsiye vereyim, sana tavsiyem o gün olabildiğince şık git. Siyah gömlek siyah pantolon, olabilir. Kar küresini iyi düşünmüşsün ve heyecanlanma, normal bir arkadaşınla gidiyormuş gibi git.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kişinin gözden kaçırdığı ya da umursamadığı bir konu var, asla kendini olduğundan farklı biri olarak gösterme. Asla hayatınla ilgili hiçbir yalan söyleme, söylememeyi tercih edeceğin şeyler olabilir ama onları farklı şeylerle kapatmaya çalışma. Sonrasında o kızla bir şekilde işler ciddiye binerse hepsi teker teker ortaya çıkacak, sonrasında kızı bir daha bulamazsın.

Yalanları en başından söylediysen de yol yakınken doğrulara çevir, riske gir. Ne kadar geç ortaya çıkarsa o kadar kötü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı