Kızla konuşurken muhabbet bulamıyorum

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese selam. Ben bir kızdan hoşlandım. Bununla tanışma faslını geçtik. Konuşacak konu bulamıyorum. Hiç kız arkadaşım olmadı hayatım boyunca. Bir kızla nasıl konuşulur nasıl davranılır hiçbir bilgim yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
6. sınıfta aşık olduğum bir kız vardı. 8. sınıfa geldik hiçbir şekilde söylememiştim. Dolaylı yoldan öğrenmesini sağladım. Öğrendiğinde hem ona daha çok aşık oldum hemde onunla konuşamaz oldum. Şimdi 9. sınıfı bitirdim. 3-4 hafta önce kız Facebbok'tan istek yolladı. Konuşma konusu bende bulamıyorum. Çok alakasız sorular hazırla. Sevdiği şeyleri öğren. Sana da sormasını sağla. En sevdiği renk, yemek, saç şekli, sanatçı, dizi/film, kitap, şarkı vb. sor. Zaten hoşlanıyorsan onunla konuşmaktan çok eski konuşmalarınıza bakarsın.

6. sınıfta aşık olduğum bir kız vardı. 8. sınıfa geldik hiçbir şekilde söylememiştim. Dolaylı yoldan öğrenmesini sağladım. Öğrendiğinde hem ona daha çok aşık oldum hemde onunla konuşamaz oldum. Şimdi 9. sınıfı bitirdim. 3-4 hafta önce kız Facebbok'tan istek yolladı. Konuşma konusu bende bulamıyorum. Çok alakasız sorular hazırla. Sevdiği şeyleri öğren. Sana da sormasını sağla. En sevdiği renk, yemek, saç şekli, sanatçı, dizi/film, kitap, şarkı vb. sor. Zaten hoşlanıyorsan onunla konuşmaktan çok eski konuşmalarınıza bakarsın.
Cevabın için teşekkürler. Başka önerisi olan var mı ?

Konuşabileceğin, havadan sudan veya hoş olan bir konu ile muhabbete gir. Bir şeyler paylaş, ciddi espriler yapmaya çalış. Yaş kaçtı bu arada?

Ben 22 yaşındayım ne yaşıtı :). Bende muhabbet bulamazdım lisedeyken. 22 yaşına kadar kız arkadaşım olmamıştı. Ama sen bnm gibi olma bu yaşların çok değerli boş geçirme ;)

Kızla biraz daha samimileşmeye başladım. Kız muhabbeti koyulaştırdı otomatik olarak bende muhabbeti koyulaştırmaya başladım :D

Sakin ol konuşurken, kendinden emin ol. Çok cıvık da olma çok katı da. Her şeyin ölçüsünü tutturman lazım.

Geri
Yukarı