Kızla sohbet nasıl başlatılır?

jameshhetfield

Hectopat
Daha fazla  
Bir kızdan hoşlanıyorum ama farklı liselere gidiyoruz. Sekizinci sınıfta aynı okulda farklı sınıflardaydık. Yüz yüze nadir konuşuyorduk sekizinci sınıfta. Ayda bir falan Instagram'dan da yazıyordu ama benim kafam çalışmadığı için sohbeti devam ettirmiyordum ve şu an çok pişmanım. Toplasan 25 mesaj vardır 1 yıl içinde. Bazen Instagram'da gördüğüm komik Reels videolarını yakın arkadaşlar hikayeme koyuyorum ve o Reels'leri koyduğum hikayelerimden bazılarını beğeniyor. Arada sabahları ve akşamları metro çıkışında karşılaşıp selamlaşıyoruz (selamlaşmaktan kastım gülümseyip el sallama) sonra o metroya iniyor ben de okula yürümeye devam ediyorum. Çok hoş oluyor karşılaşmak. En son 2 ay önce metroda ilk kez görünce yazmıştım metroda gördüğüm sen miydin diye. O da evet falan dedi biraz konuştuk o günden beri yazışmıyoruz. Onun dışında yüz yüze bir iletişimimiz yok. 2 ay önce 100 takipçisi olan priv hesabına istek attım kabul etmedi. Geçen hafta bir daha attım yine etmedi :D geçen hafta Snapchat'ten ekledim o da geri ekledi.

Biraz zor gibi görünüyor iş anlayabileceğiniz gibi ama ben kızla konuşmak istiyorum. Tipime de güvenim yok değil. Tek sorun: Öz güvenim çok değil. Instagram'dan yazsam garip mi olur diye düşünüyorum ama sohbet edecek kadar uzun süre ve sık sık yüz yüze görüşmediğimizi göz önüne alırsak tek iletişim kurabileceğim yerler Snapchat veya Instagram sanırım. Sizce Instagram'dan yazmalı mıyım? Nasıl sohbet başlatabilirim DM'den? Sizden ricam "kızlar soruyor mu burası?" yazmak yerine yardımcı olmanız. Zaten "erkekler soruyor" diye konu varmış o yüzden buraya yazıyorum. Şimdiden teşekkür ederim yazanlara :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı