Kızla sohbet nasıl başlatılır?

FahrenHite

Decapat
Aynı başlıkta bir sürü konu vardı ama olsun. Git direkt içini dök demeyin önceki deneyişimde red yemiştim. Çok kötü hissetmiştim. O yüzden "git açıl" ve "🍋 at" falan demeyin. Çünkü işe yaramıyor.
İnfo: Kızı yeterince tanımıyorum. Aynı okulda farklı sınıftayız. 10'a geçeceğim.
Matematik olimpiyatlarına katılmıştım. O da katılmıştı. Orada gördüm. Tatlı birisine benziyor. Hemen açılmak istemiyorum. Nedenini yukarıda anlattım. Max sorabileceğim soru olan "sınav sonucun nasıl?"ı az önce sordum. Sanki bir ortamdaymış gibi sorduğum soruları hemen cevaplayıp sohbetten çıktı sürekli. O kadar.

Neden kimse mesaj yazmıyor? 😢

Son düzenleme:
Tecrübesiz biri olarak söyleyeyim instagram da takip ediyorsan hikayelerine cevap verebilirsin. En azından bir konuşma fırsatı olur. Tabi direk sevdiğini belli etme onun hakkında bilgiler öğrenmeye çalış. Benim gibi 4 ay bekleme. (Halen bekliyorum)

Tecrübesiz biri olarak söyleyeyim instagram da takip ediyorsan hikayelerine cevap verebilirsin. En azından bir konuşma fırsatı olur. Tabi direk sevdiğini belli etme onun hakkında bilgiler öğrenmeye çalış. Benim gibi 4 ay bekleme. (Halen bekliyorum)
İnsta hesabını oluşturalı çok olmadı merak edip bakmayı denedim ama sosyal medya hesabını bulamamıştım da. Snapchat kullandığını biliyordum. İnstada sadece birkaç tane hikaye paylaştı. O da arkadaşlarıyla çekindiği fotoraflar onlara da bir yorum yapamam herhalde. Bir de snapchat kullandığını fark ettiğimde hesabına istek attım kabul etti ama hiç snap paylaşmadı. Oysaki snap kullandığını gördüğümde baya kullanıyormuş gibi geliyordu. Ya da attığı snaplar sadece arkadaşlarına gidiyor. 20k puanı var çünkü.

Sosyal medyayı sadece aracı olarak kullanmak daha mantıklı. Ben sadece sosyal medya üzerinden değil fiziksel anlamda bir ilişki kurmak istiyorum.(cinsel anlamda değil yanlış anlama) Tatilde sinemaya davet etmeyi bile düşünüyorum.

Ama nasıl davet edeceğimi bulamadım. Neyse yarın yine konuyu öne çıkarırım. Daha tecrübeli kişilerle konuşmam lazım galiba.

Son düzenleme:
Kızın takıldığı ortama bir göz atın. Ondan sonra ortamdaki arkadaşlarıyla arkadaşlık kurun bitti. Otomatik kızla da konuşacaksınız. Ordan ilerletirsin.
O biraz zor. Arkadaşları biraz ucube tipler. Bir de bir tane arkadaşımın da onu sevdiğini fark ettim. Yani onun öğrenmesini pek istemyorum. O yüzden iletişim arkadaşları yerine direk kendisiyle yapmam dah iyi olur.

Geri
Yukarı