Kızla yürürken birisi gelip tehdit etti

Yürek işi bu ben takardım kelebeği hemen. Ama aynı zamanda zeka işi kelebek takarsan hapis var. Hapse girmemek te lazım.

Çok böyle konuşan gördüm kavga eli bacağı titriyor boş boş öneri vermeyin

Okuldan bir kız ile konusuyordum, ve kızı seviyorum, bugün okul çıkışı beraber yürürken kızı seven bir çocuk geldi bana kafa tuttu, benden kilolu ve biraz kalıplı, bu kızın yanında seni bir daha yanında görmiyeyim tarzında laflar söyledi, çocukla kavga etmek istemiyorum. Ne yapabilirim?

Kız ne diyor bu duruma eğer kızda seni seviyorsa bir gym ye başlayabilirsin veya sana bulaşmaya devam ederse bir büyüğüne söylemen daha iyi olur en azından seni koruya bilecek

Tamamen katılıyorum. Ek olarak sonunu düşünen kahraman olamaz. O erkekse sen gigachad erkek ol. Cüsseli olupta 2 harekette kendini yerde bulan çok kişi gördüm ben. Kalıba değil içindekine bakacaksın. Sokaktan geçen 6 yaşındaki çocukta bana kafa tutuyor ona bakarsan.

Edit: Bağcılar kekosu değilim.

Hocam yolda giderken 10-8 yaş arasında bir çocuklar çete kurmuş gelen geçenden 1 TL ver yoksa seni döveriz falan diyorlar ne hale geldik.

Çok böyle konuşan gördüm kavga eli bacağı titriyor boş boş öneri vermeyin

Kız ne diyor bu duruma eğer kızda seni seviyorsa bir gym ye başlayabilirsin veya sana bulaşmaya devam ederse bir büyüğüne söylemen daha iyi olur en azından seni koruya bilecek

Hocam yolda giderken 10-8 yaş arasında bir çocuklar çete kurmuş gelen geçenden 1 TL ver yoksa seni döveriz falan diyorlar ne hale geldik.
Geçen yaşadım

Millet delirmiş durumda, ben bile lol oynarken bir kaç çocuğu bıçaklamak istiyorum keko falan da değilim ama bu meslek liseli ergenler beni delirtiyor. Bence bırak tabii nitelikli bir liseyse bir şey olmaz ama keko okuluysa bıçaklar silah çeker adam toplar vs vs.

Geri
Yukarı