Metrobüsteki adam tehdit etti

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün başımdan geçen bir anımı anlatacağım. Bugün kardeşimin şapkası jeneratörün oraya düştü, güvenliğe söyledik, getirmeye gitti, o sırada bir adamla karısı çocuğu akbil basmadan geçti. Ben dedim abi güvenliği bekle, metrobüs şoförüne bir şey sordu, sonra benim yanıma geldi ve dedi ki "O gözlüğü sana sokarım. Gözlük takıyorum. Bu arada kardeşin ölecek." falan dedi, çok ağırıma gitti. Benden büyüktü bayağı adam, karşılık da veremezdim. Pek teknik bilmiyorum açıkçası ama çok ağrıma gitti.

Merhaba, bugün başımdan geçen bir anımı anlatacağım. Bugün kardeşimin şapkası jeneratörün oraya düştü, güvenliğe söyledik, getirmeye gitti, o sırada bir adamla karısı çocuğu akbil basmadan geçti. Ben dedim abi güvenliği bekle, metrobüs şoförüne bir şey sordu, sonra benim yanıma geldi ve dedi ki "O gözlüğü sana sokarım. Gözlük takıyorum. Bu arada kardeşin ölecek." falan dedi, çok ağırıma gitti. Benden büyüktü bayağı adam, karşılık da veremezdim. Pek teknik bilmiyorum açıkçası ama çok ağrıma gitti.
Güvenlik kamerası varsa bak ve direk suç duyurusu.

Merhaba, bugün başımdan geçen bir anımı anlatacağım. Bugün kardeşimin şapkası jeneratörün oraya düştü, güvenliğe söyledik, getirmeye gitti, o sırada bir adamla karısı çocuğu akbil basmadan geçti. Ben dedim abi güvenliği bekle, metrobüs şoförüne bir şey sordu, sonra benim yanıma geldi ve dedi ki "o gözlüğü sana sokarım. Gözlük takıyorum. Bu arada kardeşin ölecek." falan dedi, çok ağırıma gitti. Benden büyüktü bayağı adam, karşılık da veremezdim. Pek teknik bilmiyorum açıkçası ama çok ağrıma gitti.

Kamera kaydı olsaydı hiç vakit kaybetmeden şikayet ederdim hem seni tehdit etmiş hem de para vermeden güvenlikten geçmiş bu bir suç.

Hocam yanlış anlamayın da böyle diyorsa sizde hemen karşılığını demek ya da polisi arıyorum deyip sizde onun gözünü korkutmanız daha iyi olabilirdi. Afedersiniz de böyle beyinsiz insanların dediklerine itibar etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı