Kızlar hologram

Miku konseri de mi bu kızlar hologram?
Kızları niye bu kadar fazla takıyorsunuz anlayamıyorum.

Hologram Miku konseri:
Magical Mirai 2020 Osaka, Because You're Here.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silahın yoksa bile asker, zırhını kuşan.. Egoist gördün mü, hemen gardını alacaksın.. Saldıramıyorsan bile, saldırtmayacaksın..

Eğer fire verirsen, seni tokat manyağı yapar bunlar..

Başarılar o7.

Konuyu açan arkadaş hangi kadından yüz bulamadıysa artık. Cevabını vereyim senin gibiler yüzünden malesef kendilerini dünyada tek sanırlar. Bakmayacaksın, yazmayacaksın, umursamayacaksın..

Sayenizde bu konuyu benim açtığımı sanan kız arkadaşım arkadaşlıktan çıkardı.
Neyse taktik verinde kız beni arkadaş eklesin :(

Üzülme evlat.
Konuyu açan arkadaş hangi kadından yüz bulamadıysa artık. Cevabını vereyim senin gibiler yüzünden maalesef kendilerini dünyada tek sanırlar. Bakmayacaksın, yazmayacaksın, umursamayacaksın.

Konuyu bir tek sen ciddiye aldın değil mi kanka ben salağim her şey benim yüzümden olamaaaz.

Neyse taktik verinde kız beni arkadaş eklesin :(
Boş ver onlardan daha bir sürü var 😎
Kızların gerçek olmadığına dair büyük bilgilerim var. Çok egoist bir varlıklar. Halbuki hepimiz aynı dünyadan vâr olduk, yaşamaya devam ediyoruz. Birileri tarafından yönetildiklerinin farkında değiller. Arkadaşlar uykum var daha sonra devam edebilirim bu makaleye.
Kesinlikle katılıyorum ve bu çalışmaların bilimsel olarak yürütülmesi için desteğimi ortaya koyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı