Kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır?

Yılların (sap)'ı olarak söylüyorum ki mizah kızları çekmiyor. Ben arkadaş ortamında mizahçı güldüren tarz bir tipim fakat gel gelelim ki kızlar sadece arkadaş olarak görüyor, madem mizahı sevmiyorlar nelerden hoşlanıyorsunuz yahu? Fazla erkeklerle takılmaktan mamuta dönüşmekten korkuyorum :)
Küfürbaz, gaddar, suç makinesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izlemeyen ölsün bu arada

Böyle şeylere kafanızı çok yormayın. Günlük hayatınızı ve derslerinizi etkileyebiliyor. Kendimden biliyorum.😑 Olmuyorsa olmuyor elbet kafa dengi biri çıkar karşınıza. Rahat olun. Kasıntı dolaşmayın.
KATILIYORUM, siz kendinizi geliştirmeye bakın arkadaşlar benim de henüz hayatımda kimse olmadı fakat taliplerim olmuştu 1-2 tane, fakat ben ciddi düşünmediğim için kızı oyalamak istemedim yani biriyle sırf çıkmak için birlikte olmak istemedim. Her neyse çok deneyimli olmamakla birlikte siz kendinizi mesleki,fiziki ve akli v.s durumlarda geliştirmeye bakın elbet karşınıza bir gün birisi çıkacaktır sizin de hoşlandığınız...
Şahsen ben de öyle aman aman sosyal birisi değilim üniversite 3 öğrencisi olarak malum corona da işleri altüst etti. Fakat genellikle aktivitelere katılan biri oldum yani elimden geldiğince sosyal olmaya çalıştım.
Dikkat çekmek istiyorsanız spor dalıyla uğraşmak harika bir şey veya giyiminizle damga vurabilirsiniz.
3-5 senelik bir bodybuilding geçmişim var bu bana çevremden gelen tepkileri baya bir arttırdı bir nevi bir duruşunuz bir popüleriteniz oluyor bu konularda bu kesinlikle iyi bir avantaj.
Kitap okumak, film izlemek v.s konuşabileceğin konuları arttıran olaylar yani laf yapabilirsiniz.
Özetle kendinizi geliştirmek işin en önemli kuralı.

Böyle şeylere kafanızı çok yormayın. Günlük hayatınızı ve derslerinizi etkileyebiliyor. Kendimden biliyorum.😑 Olmuyorsa olmuyor elbet kafa dengi biri çıkar karşınıza. Rahat olun. Kasıntı dolaşmayın.
İnsanların bu kafaya girmesi gerekiyor :), fakat biraz da sohbet fena olmaz. Dostlarım kendinizi bu tarz konular için sıkmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı