Hoşlandığımız kızlar neden ''Belirli Tip'' erkeklerden hoşlanırlar?

Adamıma laf yok Burak. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herkes çaresiz bro. :D

Bu eleman da başka bi' açıdan değerlendirmiş olayı. :D

Allah'ın verdiği güzelliği varmış. :D

B3oNnkYCUAEsriE.png

Çok korktum lan adamı dinlerken ben saklanmaya gidiyorum.

Sebebi gayet basit. "O tip" dediğin erkekler daha girişken ve cesaretli olduğu için durum öyle. Mesela çoğu erkek çok güzel bir kız gördüğü zaman nasılsa bana bakmaz diyerek kendisini uzaklaştırır, reddedilme durumunda gururunun kırılmasından korkar ya da başarılı bir kadın gördüğünde komplekse girip kendini geri çeker. Fakat uygunsuz kelime etmemek için "o tip" diye tanımladıkların bunları düşünmez, istiyorsa harekete geçer. Reddedilme korkusu da ilk 2-3 red cevabından sonra zaten kalmıyor, alışmış kudurmuştan beter mantığı işte. Yani kısacası burada sorun kızlarda ya da "o tip" erkeklerde değil, cesaretsiz olan kalan çoğunlukta.

Attack Troll gayet güzel özetlemiş yani bu buraya fazla dediğim kızların sevgilisi yok çünki insanlar çekingen şu son 6 aya kadar sanırım bende biraz çekingen tiplerdendim ama 6ay önce bu kız bana bakmaz dediğim insan geçen ay mesaj attı bana ve şuan sevgiliyiz. Kendinize güvenin ve ''reddedilirsem ne kaybederim ki ? ''diye düşünün fakat bunu dışa vurmayın bu sizin umursamaz olduğunuzu ve ilgisiz olduğunuzu düşündürtür.

Yeni konular

Geri
Yukarı