Kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır?

Hocam İzmir'de yaşadığım için dışarı çıktığımda yaşıtım kızları çoğunlukla böyle tiplerle gördüğüm için böyle bir cümle kurdum siz de haklısınız herkes aynı tip kişilerden hoşlanmak zorunda değil 😃

Bende İzmir'e yerleşeli 1,5 yıl oldu. Size İzmir içerisindeki anlayışı söyleyeyim. Evet diğer şehirlere göre biraz daha rahat bir havası var ama düzüşmek çağdaşlıktan ibaret zanneden kesim çok fazla. Onun dışında ise gerçekten kalbi temiz insan çok var.

Hocam İzmir'de yaşıyorum ve dışarı çıktığımda yaşıtım kızları çoğunlukla böyle tiplerle gördüğüm için böyle bir cümle kurdum siz de haklısınız herkes aynı tip kişilerden hoşlanmak zorunda değil 😃
İzmir'i severim çok akrabam var sıklıkla giderim, orada öyle bir kesim bulunuyor😉. Neresindensiniz?

Hocam şimdi evde oturup bütün gün TV izleyen var kolları olmadan ok atıp şampiyon olanlar var.😊

Ne demek istediğini fazlasıyla anladım. Arkadaş mütevazi bir insan ama Türkiye'nin IQ ortalaması 94 ve ortalamanın çok üstünde bir IQ seviyesi ve ezber yeteneği var. Elbette bunu söylemek bana düşmez ama kendini bu konuda geliştirebilir ve meslek seçimi konusunda bu yeteneklerini göz önünde bulundurabilir. Buna göre hayatını şekillendirebilir, itibar kazanabilir ve başarı elde edebilir.

Bende İzmir'e yerleşeli 1,5 yıl oldu. Size İzmir içerisindeki anlayışı söyleyeyim. Evet diğer şehirlere göre biraz daha rahat bir havası var ama düzüşmek çağdaşlıktan ibaret zanneden kesim çok fazla. Onun dışında ise gerçekten kalbi temiz insan çok var.

İzmir'e hiç gitmedim fakat İzmir'de dini konular baskın olmadığı için galiba insan kendini ifade edebiliyor yazdığımdan yanlış anlamazsınız umarım.
Ne demek istediğini fazlasıyla anladım. Arkadaş mütevazi bir insan ama Türkiye'nin IQ ortalaması 94 ve ortalamanın çok üstünde bir IQ seviyesi ve ezber yeteneği var. Elbette bunu söylemek bana düşmez ama kendini bu konuda geliştirebilir ve meslek seçimi konusunda bu yeteneklerini göz önünde bulundurabilir. Buna göre hayatını şekillendirebilir, itibar kazanabilir ve başarı elde edebilir.

Hocam IQ ortalaması 84 değil miydi?😀

İzmir'e hiç gitmedim fakat İzmir'de dini konular baskın olmadığı için galiba insan kendini ifade edebiliyor yazdığımdan yanlış anlamazsınız umarım.

Hayır yanlış anlamıyorum. Geldiğimden beri gördüğüm manzara şu 15 yaşından itibaren sokağa salınan çocuklar, düzüşmek, uyuşturucu kullanmak ve alkol almayı marifet zanneden bir kitle. Daha derine inip mideni bulandırmak istemem. Eğer ileride bir kız çocuğum olursa İzmir'de yetiştirmem.

Hayır yanlış anlamıyorum. Geldiğimden beri gördüğüm manzara şu 15 yaşından itibaren sokağa salınan çocuklar, düzüşmek, uyuşturucu kullanmak ve alkol almayı marifet zanneden bir kitle. Daha derine inip mideni bulandırmak istemem. Eğer ileride bir kız çocuğum olursa İzmir'de yetiştirmem.

Hocam ülke genelinde her bölge kendi kafasına göre yaşıyor bunu değiştirmek imkansız. Doğudaki yaşam tarzı ile batıdaki yaşam tarzı farklı mesela. Kültürel farklılıklar ve düşünce yapısı. Sevgili yapma konusunda farklı bölgede yaşayan bir kızın bakış açısı farklı olabilir.
Yanında rahat hissedebilen, güldürebilen, saçmalayabilen, yeri gelince ciddileşebilen erkeklerden hoşlanıyorlar genelde. Maaş da önemli tabii ;)

Vallahi en önemlisi maaş bence.
@PARSA TV neden komik emojisi attınız?

Geri
Yukarı