Kızların çok trip atması

Daha fazla  
Arkadaşlar kız sürekli trip atıp ilgi istiyor. Ben aşırı ilgi göstermiyorum o konuda haklı. Fakat bana sürekli emir kipiyle onu yap bunu yap demesi çok rahatsızlık veriyor. Yani bir trip attıktan sonra onu yap bunu yap benden özür dile havasına giriyor. Bu normal mi? Yani normalde yapacağım varsa da sinirleniyorum.

Seni sevmiyor, belirli sebeplerden ötürü sevgili olmuş olabilir. Çok da önemsemiyor seni, çevresi de doludur onun. Sen de onu bu kadar önemseme, istediğin kadar takıl, sonra ayrılırsın.

Seni sevmiyor, belirli sebeplerden ötürü sevgili olmuş olabilir. Çok da önemsemiyor seni, çevresi de doludur onun. Sen de onu bu kadar önemseme, istediğin kadar takıl, sonra ayrılırsın.

Ya işin garibide. Çevresinde kimse yok gibi bir şey. Haklısın bende sıkça öyle düşündüm. Fakat zaten 2 haftadır 24 saatlik günde 5-6 saat mesajlaşıyoruz sürekli. Yani sevmese bu kadar durmazdı belki he?
Çevresinin dolu olmadığına eminim bu arada nedeni uzun. Ama kızı aklamaya çalışmıyorum sadece daha iyi tanı diye bazı taraflarınıda söyliyorum.

Yok, mesajlaşmak çok zor bir şey değil. Sırf mesaj atıyor diye kendini Mecnun sanma. Seven kişi anlattığın gibi davranmaz, kendini kandırmanın lüzumu yok. İstediğin kadar takıl, sonra uzatma, evlenecek değilsin zaten bu kızla.

Yok, mesajlaşmak çok zor bir şey değil. Sırf mesaj atıyor diye kendini mecnun sanma. Seven kişi anlattığın gibi davranmaz, kendini kandırmanın lüzumu yok. İstediğin kadar takıl, sonra uzatma, evlenecek değilsin zaten bu kızla.

Haklısın. Teşekkür ederim beni aydınlattığın için. Ama son kez şunu söylemek istiyorum. Şunu da yorumla. Bir kere biraz ciddi bir şey oldu bende sinirlendim gitmedim yanına. Sonra bir şeyi öğrendim. Kızın yakın arkadaşı benim de yakın arkadaşım oluyor. Kızla gece konuştuğunda kızın ağladığını falan söyledi. Bilmiyorum artık. Ama artık daha bağlanmadan konuşacağım kızla.

Geri
Yukarı