Kızların sosyal olması normal bir durum mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkekler gidebiliyor da kızlar gece kulübüne eğlenmeye gidemiyor mu? Erkekler ne yapıyorsa kızlar da yapabilir. Gayet normal durumlar.
Oraya giden erkeklere de güvenmem şahsen. Ama yine de kesin bir kararım yok oraya gidenler hakkında, toplumun her kesimi farklı düşünüyor.

Bu arkadaşın uzmana danışması lazım.
Yeter artık bu nedir arkadaşım, sürekli kızlar hakkında merakına başlatma.
Git adam gibi konuş, konuşamıyorsan asosyalliğine devam et...
Biz erkekler her istediğimizi yapabiliyorsak bayanlarda yapabilir, bunun cinsiyeti yok. Ayrıca bu tarz yerlerde takılıyor diye aklındaki o ''takı''yı unut yok öyle bir şey.
Şimdi görüşümüzü söyledik, en yakın zamanda psikiyatriye gidip danış. Akıl sağlığında sorun olduğuna adım gibi eminim, bir insan vasıfsız olduğu halde sürekli üzerine gitmez be! İnsanları çileden çıkarmayı bırakın artık, teknoloji forumundaki hale bak...
Naptın kral yerin dibine girdim.

Çok merak ediyorum bu adam ne zaman banlacak acaba? Nasıl onay alıyor bu adamın konuları anlamıyorum.
Aslında faydalı bir konu, bakış açını değiştirirsen. Sonuçta probleme karşı çözüm odaklı konular açıyorum. Ben şunu anlamıyorum hiç mi benim gibi merak eden yok, hepiniz 40 yıldır sosyalleşiyormuş gibi trip atıyorsunuz ya bana? Belki benim gibi böyle yerleri görmemiş kişilerin bakış açısı değişecek.

Bak benim de prensiplerim var. Mesela arkadaşım da olsa cinsiyet fark etmeksizin, sigara içmesi onun değerini benim gözümde düşürüyor.
Senin keşfe çıkmaya ihtiyacın var. Sen bi dolaş mekanları insanları gözlemle. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı