Kızların sosyal olması normal bir durum mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insan sırf barda takılıyor diye kötü bir sonuç mu çıkması lazım? Özgüven eksikliğinin belirtisi.
Kimse bir şey diyemez, tanıştığın kişi ile alakalı bir durum. Ancak ben tanıştığım hiçbir bayan ile sorun yaşamadım, ancak senin yaşayacağına eminim. Neden mi? Bu kadar her şeye takılan ve özgüvensiz birisi ile ne kadar başa çıkabilir? Orası tartışılır, bence kendi denginde bir bayan bul yoksa bu işler boyunu aşar.

Yok normal değil onlar uzaylı çünki.

1598298795818.png

Sen gidiyor musun abi? İstisnalar vardır ama çoğu bana faydasız gibi geliyor, haksız mıyım?
Faydasız olduğunu kanıtla bakalım? İnsanların birçoğu günlük yaşantılarında yorulduğu için bu tarz aktiviteler yapıyor, sandığının aksine o yolda kadınlar çok az. Sen asosyalliğine devam et kardeş, bu işler hiç senlik değil.

Konuyla alakasız çok fazla negatif yorum geliyor, biraz durulabilir miyiz?

Kimseyi tanımasan dahi bir şey kaybetmezsin. Sosyal aktivitelere bakış açın bende senin otizm spektrumuna dahil olduğun düşüncesini uyandırıyor. Gerçekten bir psikologa gitmen yararlı olur, burada negatif yorum okuyarak bir yere varamazsın.

Sığ görüşlü insan gördüm de, ben sığ görüşlüyüm diye bağıranı görmemiştim. İyi oldu.

Faydasız olduğunu kanıtla bakalım? İnsanların birçoğu günlük yaşantılarında yorulduğu için bu tarz aktiviteler yapıyor, sandığının aksine o yolda kadınlar çok az. Sen asosyalliğine devam et kardeş, bu işler hiç senlik değil.

Faydasız hatta zararlı. Bara gidip içki içmeyen var mı? İçkinin sağlıksız olduğuna dair hemfikiriz sanırım.

Bu arkadaşın uzmana danışması lazım.
Yeter artık bu nedir arkadaşım, sürekli kızlar hakkında merakına başlatma.
Git adam gibi konuş, konuşamıyorsan asosyalliğine devam et...
Biz erkekler her istediğimizi yapabiliyorsak bayanlarda yapabilir, bunun cinsiyeti yok. Ayrıca bu tarz yerlerde takılıyor diye aklındaki o ''takı''yı unut yok öyle bir şey.
Şimdi görüşümüzü söyledik, en yakın zamanda psikiyatriye gidip danış. Akıl sağlığında sorun olduğuna adım gibi eminim, bir insan vasıfsız olduğu halde sürekli üzerine gitmez be! İnsanları çileden çıkarmayı bırakın artık, teknoloji forumundaki hale bak...
Ya abi ezmeyin beni ya. Erkekler gidebilir, kızlar gidemez mi dedim ben? Oralarda takılmış, gayet sosyal olan bazı kişilerin de öyle dediğini gördüm sonuçta. Benim asosyalliğimle alakalı bir konu değil pek.

Abi ben dışarı çıkıp gezenleri demiyorum, her insan gezebilir. Benim bahsettiğim bu tarz mekanlarda takılan kızları tanımasan bir şey kaybeder miyim, tanışmasam daha mı hayırlıdır, bunu soruyorum?
O tarz mekanda takılan kızları tanımazsan kaybın çok büyük olur. Hiçbir insan evladı bunu kendine yapmamalı. Ne yap ne et o kızları tanı dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı