Kızlarla konuşamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@ShadowFighter hocam sizin 21 yaşında olduğunuzdan şüphe etmeye başladım.
Minik, ufak bir araştırmadan sonra forumda yaşınız sürekli değişiyor.
Tabii ki 21 yaşında olabilirsiniz ama ben inanmıyorum.

@ShadowFighter hocam sizin 21 yaşında olduğunuzdan şüphe etmeye başladım.
Minik, ufak bir araştırmadan sonra forumda yaşınız sürekli değişiyor.
Tabii ki 21 yaşında olabilirsiniz ama ben inanmıyorum.
Siz ne derseniz deyin hocam. Ama gerçekten 21 yaşındayım ve forumda sürekli yaşımın değişmiyor. Kardeşim için açtığım konularda kardeşim adına konuşuyorum.
Kesin öyledir 21 yaşında olup kardeşin hakkında gereksiz olaylar hakkında karar veremeyip burayamı soruyorsun?
Ben bu konuları bilmiyorum hocam! Bilsem açmam konuyu. Ben hayatımda bir kez olsun bir kızla konuşmadım! Tecrübem yok ki kardeşime söyleyeyim!

Siz ne derseniz deyin hocam. Ama gerçekten 21 yaşındayım ve forumda sürekli yaşımın değişmiyor. Kardeşim için açtığım konularda kardeşim adına konuşuyorum.

İnsanları bu kadar kolay kandıramazsın profiline sınır getirmişsin moderatörlere bildirirsem ban yersin.

Ben bu konuları bilmiyorum hocam! Bilsem açmam konuyu. Ben hayatımda bir kez olsun bir kızla konuşmadım! Tecrübem yok ki kardeşime söyleyeyim!

Kardeşine ders çalışması için destek vermeyip sevgili yapmasına yardımcı oluyorsun ve ekstradan kavga etmesinede destek çıkıyorsun böyle bir hikaye ilk defa duyuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı