Kızlarla konuşamıyorum

Bugün mezun olduğum liseye gittik arkadaşımla. Hocalarımızla selamlaştık vesaire etrafı dolandık. Yapmadığımız şeyler için pişman olduk. Keşke o hoşlandığıma söyleseydim, keşke şu gün şunu yapalım mı diye tereddüte düşüp yapmamazlık etmeseydik diye bir ton dert yandık kendimize. İnan ki zaman geçince bugün yaşadığın hiçbir şeyin değeri kalmayacak. Kaybedeceğin bir şey yok. Utangaç olma, öz güvenli ol yapmak istediğin şeyleri yap. Kızlar canavar değil onlarda birer insan. Tanımıyorsan İnstagram'dan istek at, git selam ver. En kötü ihtimalle git başımdan der hadsiz biriyse.
İnsta bulabilsem :D
Yanlış isimle selam ver. Elinde sonunda benim ismim bu değil şu diyecek. Konuşmak için sana bahane.
Bak bu olabilir ama devamı nasıl olacak :D
Ona bakış kız ile kesişiyorsan onu da zaten yürümek olarak görecek, sen merak etme kızlar da herşeyin farkında dostum. Günde ben 20 tane kızla kesişiyorum okulda, Kestir birini gözüne git konuş korkma erkek adamsın.
Tanısam sorun yok da...
Ona bakış kız ile kesişiyorsan onu da zaten yürümek olarak görecek, sen merak etme kızlar da herşeyin farkında dostum. Günde ben 20 tane kızla kesişiyorum okulda, Kestir birini gözüne git konuş korkma erkek adamsın.
Her tenefüse çıktığımda bakışıyorum kızlarla :D

İnsta bulabilsem :D

Bak bu olabilir ama devamı nasıl olacak :D

Tanısam sorun yok da...

Her tenefüse çıktığımda bakışıyorum kızlarla :D
Devamında da artık aaa pardon ya karıştırdım biriyle o başkasıydı tamam hatırladım dersin. Hem biraz badboy (bunu demeyi sevmiyorum ama kızlar maalesefki daha çok onlara bakıyor) görünürsün. kalanını da sen devam ettireceksin. 1 gün yap 2 gün yap 3. gün bir şeyler içelim hem ismini daha iyi öğrenirim de. Ya da hiç pas verme 2 3 kez selam verdikten sonra. Bir yerden sonra selam vermene alışacak vermemeni yadırgar o sana gelir.

yürüdüğümü belli etmiş olurum
Amacın o değil mi zaten? :)

Bak kızları o kadar da salak görmeyin. Durup dururken kendisiyle konuşan bir çocuğun muhtemelen bu tür bir şey planladığını anlar ancak çocuk bunu ısrarla arkadaşlık gibi "masumca" bir şeyin altına saklamaya çalışırsa karşınızdakini iğrendirmiş olursunuz.

Biraz adam olun, istediğiniz şeyleri belli edip, arkasında durmayı bilin.

Devamında da artık aaa pardon ya karıştırdım biriyle o başkasıydı tamam hatırladım dersin. Hem biraz badboy (bunu demeyi sevmiyorum ama kızlar maalesefki daha çok onlara bakıyor) görünürsün. kalanını da sen devam ettireceksin. 1 gün yap 2 gün yap 3. gün bir şeyler içelim hem ismini daha iyi öğrenirim de. Ya da hiç pas verme 2 3 kez selam verdikten sonra. Bir yerden sonra selam vermene alışacak vermemeni yadırgar o sana gelir.
Deneyeceğim teşekkür ederim.
Amacın o değil mi zaten? :)

Bak kızları o kadar da salak görmeyin. Durup dururken kendisiyle konuşan bir çocuğun muhtemelen bu tür bir şey planladığını anlar ancak çocuk bunu ısrarla arkadaşlık gibi "masumca" bir şeyin altına saklamaya çalışırsa karşınızdakini iğrendirmiş olursunuz.

Biraz adam olun, istediğiniz şeyleri belli edip, arkasında durmayı bilin.
Amacım o evet ama direkt yürürsem sapık grafiği çizerim diye düşünüyorum, normalde arkadaş olarak başlanır bence.

Aynen bir filmde geçiyor. İşe yarar denendi.
Bu arada Discord kullanıyor musun? Durumu sana bildirmek istiyorum denedikten sonra, işe yarayacak diye düşünüyorum. Moralim bir anda yükseldi :D
Önce kaçaaov diyip tanış.
Eki Görüntüle 1161867

Sonra beraber bi kafede oturup birşeyler için:
Eki Görüntüle 1161858
Sonra arka odaya götürüp, sabaha kadar.. muhabbet edin.
Eki Görüntüle 1161860
:D

Yeni konular

Geri
Yukarı