Kızlarla konuşmayı istememek

Olny

Nanopat
Katılım
18 Temmuz 2020
Mesajlar
179
Beğeniler
124
Eskiden bir çok kızla konuşurdum tabii sadece sanalda. Çok konuşurdum hatta görüntülü bile. Gülüşürdüm, hepsi de bir birinden güzeldi ama şimdi zaman benim için çok değişti. Yani diyorum ki aşık olmadığım bir kızla neden konuşayım, arkadaş olayım, onunla kahkaha atayım. Zaten şimdiki zamanda erkek kız kankalığı, kardeşliği mi kalmış ki? Ben sanaldan yalnızca birine aşık olmuştum, kalbime ilk kez birisi girmişti... Bu arada bir kızla buluşmadım bile daha! Bende mi bir yanlış var sizce? Yoksa benim gibi düşünenler var mıdır?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Skyress

Hectopat
Katılım
31 Mart 2016
Mesajlar
655
Çözümler
1
Beğeniler
522
Yer
Duchy of Toussaint
Sanaldan sadece konuşursun, aşık olmazsın ya. Aynı senin gibi bir tane arkadaşım var. O da aynen senin gibi gerçekte hiç kızla konuşmamış. Sonuçta sevdiğin insana, dokunmak falan istersin. Sanal bu yüzden saçma.
Gerçek hayatta konuşursan alışırsın. En azından kız kanka falan yapmak bile iyi geliyor insana.
 

mertpivvo

Decapat
Katılım
12 Nisan 2020
Mesajlar
2.124
Çözümler
4
Beğeniler
1.224
Bu gibi şeyler basit dertler. Bir bakmışsın böyle bir derdin kalmamış. Sanaldan aşık olduysan ve muhabbetin iyiyse telefonunu alırsın konuşursunuz buluşursunuz yani. Kafa dengi biriyse neden olmasın? arkadaş veya kız arkadaşın olarak görebilirsin, tabii o seni öyle görüyorsa. Ama fotoğrafsız mesajlaşarak aşık olduysan ki sanmıyorum bayağı garipmiş.
 

kino

Kilopat
Katılım
28 Nisan 2020
Mesajlar
5.693
Çözümler
19
Beğeniler
9.189
Bu arada bir kızla buluşmadım bile daha!

Şu ana kadar hayatını bir Meriç olarak sürdürmüşsün ve artık Meriç olmak istemiyorsun. Dediklerinden bunu anladım. Doğru yoldasın, devam.
 
KS
Olny

Olny

Nanopat
Katılım
18 Temmuz 2020
Mesajlar
179
Beğeniler
124
Biriyle sohbet etmeden nasıl aşık olacaksın anlamadım?

Her şey konuşmak değil bence.

Bu gibi şeyler basit dertler. Bir bakmışsın böyle bir derdin kalmamış. Sanaldan aşık olduysan ve muhabbetin iyiyse telefonunu alırsın konuşursunuz buluşursunuz yani. Kafa dengi biriyse neden olmasın? Arkadaş veya kız arkadaşın olarak görebilirsin, tabii o seni öyle görüyorsa. Ama fotoğrafsız mesajlaşarak aşık olduysan ki sanmıyorum bayağı garipmiş.

Hayır, fotoğrafı vardı, numarası da vardı zamanında birinin.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarı