Kızlarla nasıl konusma açabilirim?

Vay arkadaş ben 21 yaşıma geldim önüme böyle bir şey çıkmadı. İyi değerlendir bence yazın eğlence olmuş olur senin için.

Zaten amacım da O, İzmir'e dönünce sehir ortamında böyle insanlarla takılıp eğlenemiyorum genellikle ve tabii virüs de var ayrıca. Hemde benim için bir tecrübe olmuş olur, diye düşünüyorum.
Bekle şarkıyı ben atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vututu da yapiym mi hocam?

Son düzenleme:
Durum güncellemesi:

Beyler dışarı çıktık sahilde falan yuriyelim dedik, bir arkadaşını gördük o geldi yanımıza, ama görseniz nasıl bir feminist. Erkekleri sevmiyorum, hepsi aynı, boş insanlar, şu çocuk bana teklif etti kabul etmedim, yazık falan böyle yemin ediyorum küfür edesim geldi. Kizın böyle arkadaşları da olduğunu bilmiyordum. Sonra o gitti falan ne yapalım dedik. Bir de bir şeyler falan almisti bu, az parası var bir şey içmeye geldik şimdi. Aklı sıra benim biriktirdiğim ekran kartı paramı yiyecek. Bir de dedim paran var mı, 10liram var dedi menüden 14TL'lik şey söyledi. O ekran kartı için biriktirdigim parayı kızlara yedirmek istemiyorum bulacağım bir çaresini.

- Cennetten düşerken canın acıdı mı?
-?
- Yüzünün üstüne düşmüş gibisin.

Hocam anlamadım.
Iltifat mı yoksa kötü mü?
Yüzünün üstüne düşmüş gibisin, biraz kafami karşıstirdi.
Saldım, bir hayal kırıklığı daha oldu benim için. Bu konuda burada biter.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı