Kızlarla nasıl sosyalleşilir?

Fakir misiniz? Sanki biraz içerlemiş gibisiniz. Ne bu aşağılama çabası? Paraya tapmıyorlar. Onlar da insan. Bu kadar iğrenç bir genelleme yapılmasını saçma buluyorum.
Yoksulluk sınırınin bir tık üstünde yaşıyorum. Sadece ülkede açlık varken ve ülkenin anası aglatilirken gençlerin hiçbir şey yokmuş gibi devam etmesi zoruma gidiyor.

Yoksulluk sınırınin bir tık üstünde yaşıyorum. Sadece ülkede açlık varken ve ülkenin anası aglatilirken gençlerin hiçbir şey yokmuş gibi devam etmesi zoruma gidiyor.
Hocam merak etmeyin. En çok biz çekiyoruz zaten. Tüm arkadaşlarım Almanya'da ve onların gündemleri şu; "Neden çok kar yağıyor?". Bizim ise; "Yoksulluktan çaresiz kalan genç intihar etti." gibi şeyler. Elbette herkes bizdeki gibi haberler görse bile etkilenir her şeyden. Birde bu teknolojik alet fiyatları. Onlara girmiyorum bile.

Kızlar da insan yahu :) Bu kadar çekinmeyin. Evet biliyorum hemcinslerimin büyük çoğunluğu sıkıntılı ama herkes öyle değil. En azından şansınızı deneyin. :) Sonuçta sosyalleşmek herkesin ihtiyacı.
Aaa forumda ilk defa kız gördüm. Gerçekten şaşırdım ama. Hep erkek dolu burası da.

Aaa forumda ilk defa kız gördüm. Gerçekten şaşırdım ama. Hep erkek dolu burası da.
Teknolojiye merak saldım biraz, biraz araştırdım, teknoloji forumları arasında en düzeylisi burasıydı, burayı tercih ettim. Gerçekten güzel ve saygılı insanların bulunduğu bir yer burası. Zaten yeni katıldım.

Geri
Yukarı