Kızlarla nasıl sosyalleşilir?

Arkadaşlar ille de sevgili bulma anlamında tavsiye verdiğimi düşünmenize gerek yok. Sırf arkadaş kalıp takılmak için bile ekonomik durumun iyi olması gerek, çünkü 2 kahve içelim desen hesap 50 TL gelecek.
Hocam hesabı ödeme zorunluluğunu neden üstlendiniz?

Hocam kimi erkekte direkt sanki sorumlulukmuş gibi direkt hesabı öder. Kızın ben öderim demesine vakit bile kalmaz. O daha da kötü.
Hesap bol gelir diye tüm hesap parasını getirmeler falan, her koşulda alman usülü zorunlu olmalı, restoranlarda parası olanlar için alman usülsüz hesap ödetilmemeli.

Raporlamama rağmen silinmemişti, arkadaşın dedikleri doğruymuş meğerse ondan silmemiş moderatörler.

chrome_HP4WHdMb6m.png

Yeter ki egolu ve kalkmış orası burası kişileri bulma. Kafa dengi kızlarla konuş kanka ol. Kız-Erkek arasındaki fark çok fazla. Daha sonra sevgili işlerine girersin.

Stres yapma karşındaki orgeneral falan değil. Sıradan bir insan Allahın bir kulu. Senin benim gibi canı var 2 göz 2 kulak var. Ha güzelse bir de yüzü var.

Ben beyaz-esmer arasıyım. Siyah saç kahve gözüm var. 1.80 boyumla kendimi küçük düşürürdüm ama biraz kızlarla konuşmaya başladım ve anladım ki kendimi ucuzdan satıyormuşum.

"Azının laf yapması çok önemli. En azından birkaç kafa dengi akıllı kızla kanka olmadan sevgili işine girme."

Aynen, sen en çıkarcısını gidip 50 kız içinden bulmuşsun, üstüne üstlük paranı yediğini bilmesine rağmen mis gibi paranı da yedirtmişsin, sonra ''bütün türk kızları çıkarcııı!!!''

Sizin saygı çerçevesindeki yaklaşımlarınızla alay eden insanlar varsa onlar için değişime girmenize gerek yok inanın yaş arttıkça onlar genelde düşük seviye insanlar oluyorlar. Rahat olun, karşıdakinin de en az herkes kadar sıradan olduğunu, bir ayrıcalığı olmadığını unutmayın. İlgi çekmek için uçuk davranışlarda bulunmayın. Ve doğal olun yeter. Aynı boydayız:)

Hesap bol gelir diye tüm hesap parasını getirmeler falan, her koşulda alman usülü zorunlu olmalı, restoranlarda parası olanlar için alman usülsüz hesap ödetilmemeli.
Hocam tamda üstüne bastınız. Ben 4-5 yıldır her yaz ve her kış Almanya'ya gidiyordum eskiden. Tüm arkadaşlarım orada zaten. Burada daha yeni 1 kişiyle tanıştım. Bir yere gidince herkes kendine özel hesabını alır herkes tek tek gider ve öderdi benim arkadaşlarda.Kimse de sormaz sen kaç ödedin vs. diye de. Fakat bunlar kültürle alakalı şeyler. Maalesef bizim kültür pekte iyi değil gibi.

Hocam tamda üstüne bastınız. Ben 4-5 yıldır her yaz ve her kış Almanya'ya gidiyordum eskiden. Tüm arkadaşlarım orada zaten. Burada daha yeni 1 kişiyle tanıştım. Bir yere gidince herkes kendine özel hesabını alır herkes tek tek gider ve öderdi benim arkadaşlarda.Kimse de sormaz sen kaç ödedin vs. diye de. Fakat bunlar kültürle alakalı şeyler. Maalesef bizim kültür pekte iyi değil gibi.
Kuralların bazılarını eşitlikler için baştan yapılandırmak gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı