Kızlarla nasıl sosyalleşilir?

Öncelikle konuşacağın kız iyi bir insan olmalı. Kötü bir insan ise kızlar tuvaletinde arkandan konuşması olası.
Seninle ortak yönleri olan bir kızla konuşman daha iyi olur. Böylece kolayca sohbet edebilirsiniz.
Konuşurken erkeklerle nasıl konuşuyorsan öyle konuş. Rahat ol yani, kasma kendini.
Rahat olur fakat bazı ''prensesler'' kendilerini kraliçe ilan ettikleri için erkekleri kendileriyle görüşmelerinden çok garipsiyorlar.

Onların da tıpkı senin gibi birer insan olduğunu ve ikinizin de sadece birkaç elementin bir araya gelmesiyle oluşan varlıklar olduğunuzu unutma.. Yani aynı şeysiniz, sadece kafa yapınız farklı. Eğer senin gibi olmayan bir arkadaşın varsa onun yanında zaman geçir. Sen de onun gibi olacaksındır.

Şunu da hiçbir zaman unutma: Sen kastıkça senden nefret edecekler, hiç samimi gelmeyeceksin onlara. Yani kasmanın hiçbir mantığı yok.

Elraenn tayfa he? 😂 Limonu atsın bakayım, bir daha kız yüzüne bakıyor mu.😄
Hiçbir şey olmaz merak etme. Kızlar da böyle düşünüyor. Erkeklerle nasıl sosyalleşebilirim diyen kızlar da çok var.

Hocam konuşacak konular bulmak için kendinizi geliştirin, yani bir çok şey öğrenin ki konuşacak bir şeyleriniz olsun, teknoloji hariç, zira kızların çoğu sevmez, daha sonra da rahat ol yanlarında, özgüvenli ol, eğer özgüvenli değilsen özgüvenliymiş gibi davran bir süre sonra özgüvenli olmaya başlıyorsun, Amerika'da insanlara özgüven konusunda bu tavsiye verilir ve genelde işe yarar, ayrıca YouTube'dan ince işler ve erkek kanalını takip et.

Rahat olur fakat bazı ''prensesler'' kendilerini kraliçe ilan ettikleri için erkekleri kendileriyle görüşmelerinden çok garipsiyorlar.
İşte bu yüzden iyi insanlarla konuşun. Bu prensesler arkanızdan çok konuşur. Bu arada o kendini prenses sananlardan bıktım ben. Ne sohbet ediliyor bunlarla ne başka bir şey. Değişik bir tür.

Hele hele yeni tanıdığınız biriyle erkek ortamında dönen hafif küfürlü, argo ve genel erkek zevkleri hakkına konuşamazsınız.

Bir dakika erkek kafası dediğiniz şey bu muydu gerçekten? Yeni tanımadığı bir kadınla bunlar hakkında konuşabilir yani? Ben bunun erkekler arasında konuşulmasını bile psikolojik rahatsızlık olarak görüyorum, aile terbiyesinden yoksun ergenliği tavan yapmış ergenler topluluğu gibi görünüyor gözümde, isterse 10 yıllık arkadaşım olsun erkeklerle bile böyle bir konuşmayı yaptığını öğrensem arkadaşlığımı keserim.

Bir dakika erkek kafası dediğiniz şey bu muydu gerçekten? Yeni tanımadığı bir kadınla bunlar hakkında konuşabilir yani? Ben bunun erkekler arasında konuşulmasını bile psikolojik rahatsızlık olarak görüyorum, aile terbiyesinden yoksun ergenliği tavan yapmış ergenler topluluğu gibi görünüyor gözümde, isterse 10 yıllık arkadaşım olsun erkeklerle bile böyle bir konuşmayı yaptığını öğrensem arkadaşlığımı keserim.
O zaman seçtiğiniz erkeklere dikkat etmeniz gerekiyor zira erkeklerin bir çoğu böyle, sözüm meclisten dışarı.

O zaman seçtiğiniz erkeklere dikkat etmeniz gerekiyor zira erkeklerin bir çoğu böyle, sözüm meclisten dışarı.
Anlıyorum, çünkü ben erkek olsam bırak muhabbetini yapmayı, gece yatağımda ailem bana pcyi ne için alıyor ben neler için kullanıyorum yazıklar olsun bana diye ağlardım şahsen.

Geri
Yukarı