Kızlarla nasıl sosyalleşilir?

Bizim sınıftaki kıza limonu yolluyorum o zaman. Bak ret yersem senin yüzünden. 😀
Yolla gitsin. Ne olabilir ki en kötü? Ret yesen ne olacak? Kamikaze saldırısı yap gayım yaz redderse 🤣

Ben yurtta kalıyorum. Yurt da bildiğiniz üzere +9 samimiyet itemidir? Bu yüzden bayağı bir argoşu konuşuruz aramızda.
Argo kimine göre samimiyet kimine göre ahlaksızlık olabilir, bundan dolayı tanıştığınız kişinin samimiyet olarak neyi gördüğünü gözlemleyip ona göre hareket edebilirsiniz.

Dostlar kızlarla aram pek iyi değildir. Konuşmam. Daha doğrusu beceremem, konuşacak bir şeyim olmaz yahut korkarım. Ama öyle en ufak bir hareketimde linçlenecek kadar da değil. 10. sınıfa gidiyorum, sınıftaki diğer çocukları göre kısa sayılırım(1.68). Bir de esmerim yani daha istediğiniz bir şey varsa anlatırım ama lütfen şu kardeşinize bir yardımcı olun. Geçen ay teyzelere misafirliğe gittiğimizde kızlarla aran nasıl diye sorunca cevap vermemiştim. Teyzem de şakayla karışık bir biçimde "gay misin len yoksa?" demişti.
2 gün boyunca sosyale girmemeyi düşünüyorum bu konuyu açtığım için.
Troll değil bu arada.

Gay olsan da onları ilgilendirmez bu arada :D.

Bir dakika erkek kafası dediğiniz şey bu muydu gerçekten? Yeni tanımadığı bir kadınla bunlar hakkında konuşabilir yani? Ben bunun erkekler arasında konuşulmasını bile psikolojik rahatsızlık olarak görüyorum, aile terbiyesinden yoksun ergenliği tavan yapmış ergenler topluluğu gibi görünüyor gözümde, isterse 10 yıllık arkadaşım olsun erkeklerle bile böyle bir konuşmayı yaptığını öğrensem arkadaşlığımı keserim.

Hocam önce bir sakin olun. Forumda sakinlik gerek. Bu sabahta sizin biriyle tartıştığınıza şahit oldum. Fakat siz normalde de pek sakin değilsiniz sanırım. Gayet agresif şekilde kelimeler seçiyorsunuz. Lütfen biraz daha sakin.

Hocam önce bir sakin olun. Forumda sakinlik gerek. Bu sabahta sizin biriyle tartıştığınıza şahit oldum. Fakat siz normalde de pek sakin değilsiniz sanırım. Gayet agresif şekilde kelimeler seçiyorsunuz. Lütfen biraz daha sakin.
O arkadaş birisine hakaret etmesine rağmen ilk 4-5 mesajımda gayet güzel sakinliğimi korudum, siz tartışmanın sonlarında oradaydınız sanırsam, genelde sakinlik taraftarıyım. (Yine de uyarı için teşekkürler)

" Kızlar böyledir. Erkekler şöyledir. " vb. şeyler çok saçma. İki farklı, birbirinden alakasız canlılar değiliz.
Biz de insanız, onlar da insan.

İlk önce önündeki kişiyi cinsiyetine göre ayırma. "Cinsiyet değil, şahsiyet" olayı buradan geliyor biraz da.
İki cins arasındaki sohbet daima daha iyi oluyor. Bir erkek arkadaşınla konuştuğun gibi konuşamıyorsun.
Daha kibar oluyorsun, daha bir şeyleri alttan alıyorsun. Ortama fesat tarzda şeyler girmiyor.
Biraz onun suyunda gez. Seni sohbet edebileceği birisi olarak görsün.
En azından güvenini kazan. Hangi birimiz güvendiğimiz birini bırakırız değil mi?
Bir sevgili edinmek için demiyorum bunları. Bir arkadaş, dost edinebilmen adına da bunlar geçerli.
Zaten doğru kişiyse de birbirinizi bulur, farkedersiniz elbette.

Her neyse... Bol şans @SHER-LOCKED.

Erkeklerle nasıl muhabbet ediyorsan, kızlarla da aynı şekilde muhabbet etmemelisin. Argolu, şiveli konuşmak veya PlayStation saati kaç para orada gibi muhabbetler açmak iyi olmayacaktır:)

Muhabbet edilecek uygun birkaç konu bulacaksın, kasıntı davranmayacaksın. Bu kadar. Sonrasında muhabbet koyulaşır zaten.

Geri
Yukarı