Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

Ben "Erkekler Soruyor" kategorisine koymuştum, moderatörler şaka sanmış herhalde.

Uzun zamandan sonra ilk defa bir mizah konusuna güldüm, o da yanlış kategoriye açılmış.

Sizlere, benim düşünceme göre, kızları nasıl etkileyebileceğinizi anlatacağım:

1) kötü davranın:
Kızlar, kendilerine kötü davranan erkekleri sever.

2) başka kızlarla da konuşun:
Bu sayede sevdiğiniz kız sizi kıskanacaktır. Ayrıca eğer onunla sevgili olamazsanız, konuştuğunuz diğer kızlardan birisi ile sevgili olmayı deneyebilirsiniz.

3) kaba olun:
Kızlar, kibar erkekleri sevmez.

4) eğer size yazmıyorsa siz de ona yazmayın:
Kızlar, peşinden koşan erkekleri sevmez.

8) başkalarına zorbalık yapın:
Kızlar, sizin havalı ve güçlü birisi olduğunuzu düşünür.

5) görmezden gelin:
Kızlar, kendileri ile ilgilenen erkekleri sevmez.

6) yakışıklı olun:
Kızlar, yakışıklı erkekleri sever.

7) Türkçe kelimeler kullanmayın:
Elinizden geldiğince yabancı kelimeler kullanın. Kızlar bunun havalı olduğunu düşünür.

8) kaslı olun:
Kızlar, kaslı ve güçlü erkekleri sever.

Ya da bunları yapıp yanlış olmak yerine, yalnız olabilirsiniz.

1 kız için bütün puştlukları yapmak mı? Kızlar ıcın ne kadar doğrudur bılmem ama erkekler boyle erkeklere genelde arkasından kufur edıp senın ben kafatasını sileyim diye küfür ediyor.

Kızlarla çok vakit geçiren biriyseniz inanın, alakasının olmadığını anlıyorsunuz. Kızların çoğunluğu aşağı yukarı aynı ve kızlarda mantık adına bir şey yoktur. Çoğunluğu, anlık duygusuna göre hareket eder ve liderlik edebilen, kendine güvenen erkeklerden hoşlanır çoğunluğu. Efendi erkekler neden yalnız sanıyorsunuz? Pısırık ve efendi erkeklerden hoşlanmıyorlar. Onların bakış açısına göre erkek dediğin sert ve yırtıcı olmalı.
Şimdi kızlar dediğin yaş grubu kaç ona göre cevap vereceğim, çünkü daha orgun kadınlarda bu tipler tiksindirici ve sinir bozucu olarak görür, ya da ben yanlış bir çıkarım yaptım.

Geri
Yukarı