Klacid antibiyotik yan etki yapar mı?

TuQRuL

Centipat
Daha fazla  
Klacid antibiyotiği kullananlar oldu mu yan etki yaptı mı 3 gundur gecmeyen oksuruk ve boğaz acımdan dolayı gittim ve bu ilaci verdi.

Klacid antibiyotiği kullananlar oldu mu yan etki yaptı mı 3 gundur gecmeyen oksuruk ve boğaz acımdan dolayı gittim ve bu ilaci verdi.
Her ilacın olacağı gibi bu ilacın da yan etkileri var.
Yan etkileri olduğunu düşünüyorsan ilacı yazan hekime yeniden git.

***Enfeksiyonlarda öksürüğün geçmesi 15 günü bulabilir. Önemli olan hırıltı ve nefes darlığının olmamasıdır.

Her ilaç herkese yan etki yapabilir. Dalga geçtiğimiz parole alerjisi olan birisi parol içse hastanelik olabilir.
Ama bu ilaçların ciddi yan etkileri çok nadir görülür (10.000de bir gibi). Gidin kullanın, eğer alerji yaparsa bırakın, kullanmazsanız daha kötü olursunuz

Genelde antibiyotikler bittikten sonra bazı insanlarda ishal, kabızlık gibi problemler görülebiliyor. Onun dışında bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Tamamdır hepinize teşekkür ederim. Bir forun sayfadında okumustum herkes çok yan etki yaptı yazmış ama kimisinede hiçbir şey yapmamış ondan sorayim dedim. Kullanan olmuşsa bilgi verir diye.

Genelde antibiyotikler bittikten sonra bazı insanlarda ishal, kabızlık gibi problemler görülebiliyor. Onun dışında bir sorun olacağını zannetmiyorum.
Antibiyotikler bağırsaklardaki yararlı bakterileri de öldürüyor maalesef. Bu yüzden antibiyotik bitince probiyotik kullanmak daha sağlıklı oluyor, sindirim sorunlarını çözüyor

Her ilaç herkese yan etki yapabilir. Dalga geçtiğimiz parole alerjisi olan birisi parol içse hastanelik olabilir.
Ama bu ilaçların ciddi yan etkileri çok nadir görülür (10.000'de bir gibi). Gidin kullanın, eğer alerji yaparsa bırakın, kullanmazsanız daha kötü olursunuz.

Ağzımda acı bir tat var ve biraz miğdem bulanıyor doktora gitmeli miyim?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı