Klasgame'den alınan VP iade edilebilir mi?

Eğer Valorant'ta VP ile hediye atabiliyorsanız istenilen skinleri belli indirimler ile atıp zararınızı karşılayabilirsiniz.

Eğer Valorant'ta VP ile hediye atabiliyorsanız istenilen skinleri belli indirimler ile atıp zararınızı karşılayabilirsiniz.
Bildiğim kadarı ile öyle bir şey yok valo da.

Ah be hocam çok üzüldüm, geçmiş olsun. Ailelerini arayıp durumu bildirin bence. Belki anneleri babaları verir paranızı.
Ya hangisi olduğunu bilmiyorum. Bizimkilere de söyleyemiyorum. Daha önce yatırdığımı anlarlar ise sıkıntı çıkar evde

Bildiğim kadarı ile öyle bir şey yok Valorant da.

Yoksa elinize soğuk suyu alın arkadan verin restoran müziğini ve lüks bir lokantada kahve keyfi yapar mışçasına soğuk suyunuzu için ve istediğiniz skinleri veya setleri almaya başlayın.

Atamıyorsunuz hocam. Hem topluluk pazarı yok, hem hediye etme yok. Çok saçma gerçekten. CS'ye para atınca pazardan nasıl olsa satabiliyorum, veya takas falan edebiliyorum diye hiç enayi gibi hissetmiyorum. Ama Valoya atınca param çöpe gitmiş gibi hissediyorum ki öyle de oluyor zaten.

Eskiden bana bilgisayar verilince küçükken bir şey bozulcak diye ödüm kopardı. Şimdiki çocuklara bak VP alıp oyuna yüklemiş. Geçmiş olsun, iade yapmazlar tahminimce.

Atamıyorsunuz hocam. Hem topluluk pazarı yok, hem hediye etme yok. Çok saçma gerçekten. CS'ye para atınca pazardan nasıl olsa satabiliyorum, veya takas falan edebiliyorum diye hiç enayi gibi hissetmiyorum. Ama Valorant'ya atınca param çöpe gitmiş gibi hissediyorum ki öyle de oluyor zaten.

Gerçekten çok saçma bir sistemi var ya Valorant'nun paranızla rezil oluyorsunuz bir de oyunda bir skini almak için 8 ay bekledim adamakıllı bir market sistemi getiremediler şu oyuna.

Aslında sizin de hatanız var bilgisayarı o kadar kişinin arasında bırakmanız çok riskli. Her şey olabilir virüs vs. bulaşabilir, ekipmanlara zarar gelebilir dikkatli olmak lazım. Eğer oyunu aktif oynuyorsanız üzülmeyin tahmini 1 sene vp ihtiyacınız olmaz zaten hem ucuza almış olursunuz.

Yoksa elinize soğuk suyu alın arkadan verin restoran müziğini ve lüks bir lokantada kahve keyfi yapar mışçasına soğuk suyunuzu için ve istediğiniz skinleri veya setleri almaya başlayın.
Deneyeceğim ve geri dönüş yapacağım 😁
Aslında sizin de hatanız var bilgisayarı o kadar kişinin arasında bırakmanız çok riskli. Her şey olabilir virüs vs. bulaşabilir, ekipmanlara zarar gelebilir dikkatli olmak lazım. Eğer oyunu aktif oynuyorsanız üzülmeyin tahmini 1 sene vp ihtiyacınız olmaz zaten hem ucuza almış olursunuz.
Ya zaten bende 2 tane antivirüs programı var. Virüsden korkmuyordum. Ama hiiç tahmin etmemiştim böyle olacağını.

Geri
Yukarı