Çözüldü Klasörü silemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MesutMG

Hectopat
Program dosyaları klasöründen uygulama silmeye çalışıyorum fakat bu hatayı veriyor:

Ekran Alıntısı.JPG

Bilgisayarda başka kullanıcı yok, adminstrator kim oluyor o zaman ben değilsem? Nasıl sileceğim klasörü?

Unlocker tarzı programlarla silebilirsin.

Kanka aynısı başıma System32 ve SysWOW64 den dosya silerken gelmişti. İnternete Take Ownership yazıp araştır bi. .reg uzantılı bir dosya indiriceksin. Dosyayı açtıktan sonra silmek istediğin dosyaya sağ tıklayıp Take Ownership yazısına tıkla. Cmd açılıp kapanacak sonra tekrar silmeyi dene ama dikkat et sistem dosyalarını falan silme sakın. Cmd açıldığında regedit'den sana o dosya için yöneticilik vericek, ya da o tarz bir şey yapıcak. Ama sonuç olarak işe yarıyor.

Son düzenleme:
Kendisini güvenlik yazılımı olarak nitelendiriyor. Bu sebeple güvenlik yazılımları zararlı yazılımlar tarafından silinmemek için kendilerini korumaya alırlar. Bu yüzden el ile silemezsiniz ve bunu denediğinizde daha beter de olabilir.

@102035 dediği gibi MBAM kurun ve taratın temizlensin.
daha beter oldu zaten:( şimdi malwarebytes'ı indirecem inş olur
çok sağolun hepinize çok teşekkür ederim sildim sonunda :) :) :) :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı