İnceleme Klasse Markt Sakura 90x40 mouse pad

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere az önce elime ulaşmış mouse pad olan Klasse Markt Sakura 90x40 mouse padi inceleyeceğim.

Ürünü @Van Der Linde arkadaşım hediye etti, teşekkür ederim kendisine :D Hepsiburada'da 170 TL'ye satılıyor. Hoşuna gidenler oradan alabilir.

Mouse pad hakkında konuşalım o halde.

Öncelikle mouse pad ilk geldiğinde kesinlikle havalanmaya bırakın, çünkü inanılmaz derecede kokuyor. Muhtemelen 1-2 gün düzgün bir havalandırmayla geçer ama aldığınız gibi direkt kullanmanızı önermem.

Baskı kalitesi ortalamanın üstünde ama Tiger Longteng kalitesi beklemeyin.

Yapısı speede oldukça yakın. Önceki mouse pad modelim olan QP Prism'e göre çok daha kaygan kesinlikle. Longteng gibi control-speed karışımı da olduğunu düşünmüyorum. 100 gram mouse pad bile yağ gibi kayıyor çünkü.

Paketleme;

1670940356003.png

Görseller;

IMG_20221213_164512.jpg

IMG_20221213_164812.jpg

Kayma performansı;

Mouse:
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed (AA pil ile kullanıyorum, ağırlığı AA pil ile 104 gram.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mouse pad zaten anca bu kadar incelenebilir :D Hoşunuza gittiyse satın alabilirsiniz, beni oldukça memnun etti. Dediğim gibi, tek sorunu ilk geldiğinde aşırı kokması. Havalandırmaya bırakırsanız bir sorun kalmaz. Bu koku sorunu bu ürüne has değil, pek çok mouse pad ilk geldiğinde koku yapar. SteelSeries QCK bile kokuyordu yani, Klasse Markt'ın suçu değil.

İyi sosyaller.

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere az önce elime ulaşmış mouse pad olan Klasse Markt Sakura 90x40 mouse padi inceleyeceğim.

Ürünü @Van Der Linde arkadaşım hediye etti, teşekkür ederim kendisine :D Hepsiburada'da 170 TL'ye satılıyor. Hoşuna gidenler oradan alabilir.

Mouse pad hakkında konuşalım o halde.

Öncelikle mouse pad ilk geldiğinde kesinlikle havalanmaya bırakın, çünkü inanılmaz derecede kokuyor. Muhtemelen 1-2 gün düzgün bir havalandırmayla geçer ama aldığınız gibi direkt kullanmanızı önermem.

Baskı kalitesi ortalamanın üstünde ama Tiger Longteng kalitesi beklemeyin.

Yapısı speede oldukça yakın. Önceki mouse pad modelim olan QP Prism'e göre çok daha kaygan kesinlikle. Longteng gibi control-speed karışımı da olduğunu düşünmüyorum. 100 gram mouse pad bile yağ gibi kayıyor çünkü.

Paketleme;

Eki Görüntüle 1601656

Görseller;

Eki Görüntüle 1601649
Eki Görüntüle 1601650

Kayma performansı;

Mouse:
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed (AA pil ile kullanıyorum, ağırlığı AA pil ile 104 gram.)

Mouse pad zaten anca bu kadar incelenebilir :D Hoşunuza gittiyse satın alabilirsiniz, beni oldukça memnun etti. Dediğim gibi, tek sorunu ilk geldiğinde aşırı kokması. Havalandırmaya bırakırsanız bir sorun kalmaz. Bu koku sorunu bu ürüne has değil, pek çok mouse pad ilk geldiğinde koku yapar. SteelSeries QCK bile kokuyordu yani, Klasse Markt'ın suçu değil.

İyi sosyaller.
Düşüncelerinizi de yazsaydınız hocam. İyi bir inceleme olmuş bu arada.

Düşüncelerinizi de yazsaydınız hocam. İyi bir inceleme olmuş bu arada.
Hocam mouse kayıyor işte çok da bir şey yazılacak konu değil :D Onun dışında mouse pad yapısı ve baskı kalitesi hakkında bilgi verdim konuda.

Hocam mouse kayıyor işte çok da bir şey yazılacak konu değil :D Onun dışında mouse pad yapısı ve baskı kalitesi hakkında bilgi verdim konuda.
Beğendim beğenmedim. Kullanılır kullanılmaz vs. Belki kıyaslama da olabilirdi diye. Yanlış anlaşılmasın gerekli olan bilgiler verilmiş zaten. Sadece öylesine söyledim. İyi forumlar.

Beğendim beğenmedim. Kullanılır kullanılmaz vs. Belki kıyaslama da olabilirdi diye. Yanlış anlaşılmasın gerekli olan bilgiler verilmiş zaten. Sadece öylesine söyledim. İyi forumlar.
Kıyaslama için sadece QP Prism kullanabilirdim ancak o da artık stoklara gelmediği için kıyaslamam anlamsız olurdu.
Hoşunuza gittiyse satın alabilirsiniz, beni oldukça memnun etti.

Eline sağlık güzel inceleme olmuş.

Güzel mouse pad çoğu kişi alınır alınmaz vb yorum istemiş ancak bu ürün öyle abartılabilecek bir ürün değil. Yani klasik orta kalite bir ürün.

Alınır mı? Alınır, kullanılır mı kullanılır, kıyaslaması ise pek mümkün değil ancak xrades, porge vb markalar ile karşılaştırılması yapılabilir onun da bu forum üzerinde çeşitli ürünlere sahip pek kişinin olmamasından ötürü yapılması pek mümkün değildir.

O kadar tanıtayım edeyim beni es geçin ayıp değil mi?

Koku rezil alıyorsanız iki gün iki gece balkonda beklesin derim. Benim için biraz hoştu ancak bir gece çıkan bir koku değil anca 4-5 gün sonunda çıkmıştı.

İnceleme için teşekkürler. Şunun gibi kaliteli baskılı ve kaliteli dokulu bir ürün arıyordum uzun süredir:

Ancak Türkiye'de bulmak zor. Genelde ya baskılar çok kötü oluyor ya da mousepad in kalitesi düşük çıkıp, birkaç aya dikişi falan atıyor. Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla güzel bir ürüne benziyor, farklı tasarımları da var sanırım.

Bu tasarımı alacağım gibi.

İnceleme için teşekkürler. Şunun gibi kaliteli baskılı ve kaliteli dokulu bir ürün arıyordum uzun süredir:

Ancak Türkiye'de bulmak zor. Genelde ya baskılar çok kötü oluyor ya da mousepad in kalitesi düşük çıkıp, birkaç aya dikişi falan atıyor. Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla güzel bir ürüne benziyor, farklı tasarımları da var sanırım.

Bu tasarımı alacağım gibi.
Beyaz mouse ve beyaz klavye almayı düşündüğümde ben de Ukiyo-E alacaktım ancak sonradan beyazdan vazgeçince Sakura'yı aldım. Attığınız mouse pad ile bu mouse pad muhtemelen aynıdır, sadece desen farkı vardır. Bence alabilirsiniz. 170 liraya bedava bunlar. Aynı paraya daha kalitesizlerini satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı